INTENCJE MSZALNE OD 19.07. D0 26.07. 2020

NIEDZIELA 19.07

6.30- śp. Stanisław Mrukowicz w 12 r. śm.

8.00- śp. Genowefa Jasińska w 20  r. śm.

9.30- śp. Katarzyna Bara w 17 r. śm., i zm. rodziców i rodzeństwo

11.00- śp. Julia w 16 r. śm., , Stanisław Szura i Ryszard Kamiński

11.00- śp. Władysława Oleszkowicz z int. wnuka  Szymona z rodziną

12.30- Dziękczynna w 50 r. ślubu Małgorzaty i Jana z prośbą o dalsze Boże bł.

12.30- śp. Elżbieta Syc  w 1 r. śm. i jej zm. rodziców

18.00- Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośbą o Boże bł.  w kolejną rocznicę ślubu

PONIEDZIAŁEK 20.07

7.00- śp. Wiktoria w 14 r. śm. i Kazimierz Przybycień

7.00- O Boże bł. dla Ks. Czesława z okazji urodzin i imienin

18.00- śp. Wojciech Dyląg z int. teściów

18.00- śp. Grzegorz Waląg w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

WTOREK 21.07

7.00- śp. Dorota Nowak  z int. chrześnicy Justyny

18.00- śp. Wiktoria Kozik i jej zm. rodzice

18.00- śp. Kamil Garwol  w dniu imienin

ŚRODA 22.07

7.00-śp. Katarzyna Hajduk  z int. kuzynostwa  Joanny Legutko  i Tomasza Hajduk z rodziną

18.00- śp. Jan w 34 r. śm., oraz Damian, Stanisława i Edwarda Przybyło

18.00- śp. Krystyna i Franciszek Gajeccy  i ich zm. rodzice

CZWARTEK 23.07

7.00- śp. Andrzej Marynowski  zint. siostry Bożeny z rodziną

18.00- śp. Danuta w 3 r. śm.  z int. rodziny

18.00- śp. Helena, Andrzej i Jan Gąsiorek i zm. z rodziny

PIĄTEK 24.07

7.00- śp. Józefa Szurek w 3 r. śm.

7.00- Dziękczynna za otrzymane łaski w 60 r. urodzin

7.00- śp. Władysława  Oleszkowicz  zint. wnuka  Jakuba z żoną

18.00- śp. Dorota Nowak  z  int. matki chrzestnej i cioci Izabeli

18.00- O zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny Przybycieniów , a szczególnie dla seniorki  Krystyny  w dniu imienin

SOBOTA 25.07

7.00- śp. Tadeusz Boczoń i jego zm. rodzice

18.00- śp. Krzysztof Białoń

18.00- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk

18.00- śp. Władysława Oleszkowicz z int.  brata Zdzisława z rodziną

NIEDZIELA 26.07

6.30- śp. Anna Więcek  z okazji imienin

8.00- śp. Genowefa Kozik w 24 r. śm., i Helena Szufnara

9.30- śp. Franciszek i Natalia Świerz

9.30- śp. Anna w dniu imienin oraz Józef i ich zm. rodzice

11.00- O Boże bł. dla Teresy i Kazimierza w 50 r. ślubu

11.00- śp. Anna , Tadeusz Belczyk i ich zm. dzieci Leokadia i Kazimierz

12.30- śp. Anna Rabińska  z int. córki Elżbiety z rodziną

18.00- śp. Anna i Franciszek i ich zm. dzieci