INTENCJE MSZALNE OD 28.06. DO 5.07.2020

NIEDZIELA 28.06

6.30- śp. Jan Dyczko i jego zm. teściowie

8.00- śp. Jan Kędzior z int. członków OSP – Domonikowice

8.00- śp. Rafał i Stanisław Ligęza oraz Adam Sędek z okazji dnia ojca

9.30- śp. Piotr Przybycień i jego zm. rodzice

9.30- śp. Katarzyna Walczyk  w 45. śm.

11.00- śp. Jan, Maria i Karol Glista

11.00- śp. Marianna i Stanisław Karp

12.30- śp. Władysław Rządca i zm. z rodziny

12.30- śp. Joanna Sarnecka  z int. syna Włodzimierza z rodziną

12.30- śp. Elżbieta Syc 22/30

18.00- śp. Halina i Eugeniusz Tabaczar i ich zm. rodzice

PONIEDZIAŁEK 29.06

7.00- śp. Adela Gąsiorek  z int. chrześniaka Mariusza z rodziną

7.00- śp. Piotr Tomalski  z okazji imienin

18.00- śp. Edward Belczyk  zint. córki   Urszuli  z mężem

18.00- śp. Elżbieta Syc 23/30

18.00- Dziękczynna  z okazji 18 urodzin Alberta z prośbą  o Boże bł. i mądre wybory życiowe

WTOREK 30.06

7.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. Anety i Pawła Smalec z rodziną

7.00- śp. Władysław Tenerowicz w 20 r. śm.

18.00- śp. Edward Belczyk  z int. syna Marka

18.00- śp. Janina Osikowicz w 30 r. śm.

18.00- śp. Elżbieta Syc 14/30

ŚRODA 1.07

7.00- śp. Adela Gąsiorek z int. brata  Zbigniewa z żoną

7.00- śp. Andrzej i Władysław Pabis

18.00- śp. Elżbieta Syc 25/30

18.00-  śp. Wojciech Dyląg  z int. żony

CZWARTEK 2.07

7.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. Andrzeja i Marii Przybycień z rodziną

7.00- śp. Maria Karp w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Elżbieta Syc 26/30

18.00- Dziękczynno – błagalna  w 18 r. urodzin dla Karoliny

18.00- śp. Kazimierz Mazur z okazji urodzin

PIĄTEK 3.07

7.00- śp. Adela Gąsiorek  z int. rodziny Makowiec i Klara

18.00- śp. Elżbieta Syc 27/30

18.00- śp. Henryk Puścizna w 9 r. śm., i jego zm. rodziców

18.00- rez.

SOBOTA 4.07

7.00- śp. Jan, Karolina, Janina i Stefania Gruca

7.00- śp. Elżbieta Syc 28/30

18.00- śp. Maria  w 15 r. śm. i Andrzej Karp

NIEDZIELA 5.07

6.30- śp. Stanisława i Stefan Sopala

8.00- śp. Andrzej Markowicz w 5 r. śm. i jego zm. rodzice i teściowie

8.00- śp. Elżbieta Syc 29/30

9.30- śp. Krystyna Mikruta w 12 r. śm.,  i Stanisław Prokop

11.00- śp. Adela i Jan Stępień

12.30- śp. Genowefa i Stanisław Tumidajewicz i ich zm. synowie

18.00- śp. Emilia i Tadeusz Bednarz, Anna Szynal i Czesław Śliwa