INTENCJE MSZALNE OD 21.06 DO 28.06.2020

NIEDZIELA 21.06

6.30- śp. Władysław w 21. r. śm., Hałgas i syn Jan oraz zm. rodzice i rodzeństwo

6.30-śp. Wiesław Łaskawski w 1 r. śm.

8.00- śp. Jan, Janina w 1 r. śm.,

8.00- śp. Janina i Jan w dniu imienin

9.30- śp. Tadeusz Bogusz w 4 r. śm.

9.30- śp. Władysław i Stefania Konopka

11.00-śp. Jan i Elżbieta Śmietańscy

11.00- O zdrowie i Boże bł. dla Kazimierza

12.30- śp. Maria i Jan Pabis oraz Krystyna Gogola

12.30- śp. Franciszek Duda 40 r. śm. i  Helena Katsulis

12.30- śp. Elżbieta Syc 15/30

18.00- śp. Bolesław w 26 r. śm., i Zofia Pabis

PONIEDZIAŁEK 22.06

7.00- śp. Wiesław Śliwa z int. sąsiadów

7.00- śp. Kazimierz Belczyk  z okazji dnia ojca  i śp. Janina Belczyk   okazji dnia matki

7.00- śp. Bożena Winiarska  w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Adela Gąsiorek z int. chrześniaka Jerzego

18.00- śp. Andrzej Kmiecik, Edward Fejklowicz  z okazji dnia ojca z int. dzieci

18.00- śp. Elżbieta Syc 16/30

WTOREK 23.06

7.00- śp. Czesław Ducal  z int. bratanka Artura z rodziną

7.00- śp. Zbigniew Buliński z okazji dnia ojca

7.00- śp. Barbara Malarczyk w 30 dniu po Sm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. rodziny Gniady

18.00- śp. Janina Tokarska i Jan Przybyłowicz

18.00- śp. Elżbieta Syc 17/30

ŚRODA 24.06

7.00- śp. Wojciech Dyląg z int. rodziny Opiekun

7.00- śp. Jan Rąpała z i jego zm. rodzice

7.00- śp. Jan i Apolonia Sarnowscy

18.00- śp. Janina Lichwała z int. syna Bolesława z żoną

18.00- śp. Jan Rutana i Maria Janik

18.00- śp. Elżbieta Syc 18/30

CZWARTEK 25.06

7.00- śp. Jan Przybycień  i jego zm. rodzice i teściowie

7.00- śp. Janina i Piotr Czerwonka  z okazji imienin

18.00- śp. Adela Gąsiorek  z int. siostry Emilii

18.00- śp. Włodzimierz Foryś w 3 r. śm., i jego zm. rodzice

18.00- śp. Elżbieta Syc 19/30

18.00- Dziękczynna za otrzymane łaski w 70 r. urodzin

PIĄTEK 26.06

7.00- śp. Maria Osikowicz z int.  rodziny Słowakiewiczów  z Libuszy

7.00- śp. Kazimierz Hałgas w 9 r. śm. i jego zm. bracia

15.00- Msza św. na zakończenie roku szkolnego

18.00- śp. Władysława Gąsiorek  z int. Edyty

18.00- śp. Franciszek w 14 r. śm., i  Helena Pruchniewicz

18.00- śp. Elżbieta Syc 20/30

SOBOTA 27.06

7.00- śp. Krystyna Krzysztoń z int.  Sołtysa i Rady Sołeckiej w Kobylance

7.00- śp. Danuta Siergiej

9.30- Pierwszokomunijna

18.00- śp. Władysław i Maria i ich zm. rodzice

18.00- śp. Władysław Paciorek w 8 r. śm.

18.00- śp. Elżbieta Syc 21/30

NIEDZIELA 28.06

6.30- śp. Jan Dyczko i jego zm. teściowie

8.00- śp. Jan Kędzior z int. członków OSP – Domonikowice

8.00- śp. Rafał i Stanisław Ligęza oraz Adam Sędek z okazji dnia ojca

9.30- śp. Piotr Przybycień i jego zm. rodzice

9.30- śp. Katarzyna Walczyk  w 45. śm.

11.00- śp. Jan, Maria i Karol Glista

11.00- śp. Marianna i Stanisław Karp

12.30- śp. Władysław Rządca i zm. z rodziny

12.30- śp. Joanna Sarnecka  z int. syna Włodzimierza z rodziną

12.30- śp. Elżbieta Syc 22/30

18.00- śp. Halina i Eugeniusz Tabaczar i ich zm. rodzice