DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 21 czerwca 2020

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych odprawianych po Mszy św. o godz. 18.00 wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze. Dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.

2. Nabożeństwo do św. Rity w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00.  nie zapomnijmy o dwóch różach.

3. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Tę uroczystość rozpoczniemy już wieczorem we wtorek Mszą Świętą wigilijną o godz. 18.00.  W samą uroczystość, która w naszej Parafii ma rangę odpustu parafialnego Msze Święte o godz. 7.00, 11.00 i 18.00. Z racji odpustu jest możliwość zyskania odpustu zupełnego.

4. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. 26 czerwca w piątek, w czasie Mszy św. o godz. 15.00 będziemy dziękować Bogu za przeżyty rok szkolny i katechetyczny. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, ale także duchowego wzrostu.

5. Droga krzyżowa w intencji o ustanie epidemii w piątek o godz. 17.30.

6. Spotkanie ostatniej grupy kandydatów do Pierwszej Komunii św. w środę o godz. 19.00.

7. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w poniedziałek i w czwartek o godz. 19.00.

8. Spotkanie aspirantów, ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 16.30.

9. Msza św. w rocznicę  I Komunii św. w przyszłą niedzielę 28 czerwca o godz. 11.00. Obowiązuje strój odświętny ale nie komunijny.

10. Msza św. dziękczynna dla wszystkich dzieci, które w czerwcu tego roku przystąpiły do I Komunii św. w w przyszłą niedzielę 28 czerwca o godz. 12.30. Obowiązuje strój komunijny.

Księża Misjonarze z Kobylanki