INTENCJE MSZALNE OD 14.06 DO 21.06. 2020 R.

NIEDZIELA 14.06

6.30- śp. Stanisław w 28 r. śm., Genowefa Glista i ich zm. rodzice

8.00- śp. Jan, Honorata Szymczyk i ich zm. rodzice

8.00- śp. Michalina Muzyka 24/30

9.30-  śp. Józef Owczarz w 20 r. śm. i jego zm. rodzice

9.30 – śp. Maria Czech   z int. Róży Matki Bożej Pięknej Miłości

11.00- śp. Helena i Leon Jarolin

11.00- śp. Elżbieta Syc 8/30

12.30- Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośba o Boże bł. dla Łukasza w 18 r. urodzin

12.30- Dziękczynno – błagalna  w 25 r. ślubu Małgorzaty i Janusza

12.30 –  Dziękczynna w 70 r.  urodzin  Henryki  prośbą o Boże bł.

18.00-  O Boże bł. i zdrowie dla Jerzego z okazji urodzin

PONIEDZIAŁEK 15.06

7.00- śp. Krystyna Krzysztoń z int. koleżanek i kolegów  z klasy ze Sz.P.

7.00-  śp.  Marian Kurczab  w 18 r. śm., i jego zm. rodzice

7.00- śp. Wiktor Woźniak w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00 – śp. Elżbieta Syc 9/30

18.00- śp. Adela Gąsiorek  z int. sąsiadów córki Bożeny

18.00- Dziękczynna  z prośbą o Boże bł. dla Małgorzaty i Patryka  w 1 r. ślubu  z int. rodziców

18.00- śp. Michalina Muzyka 25/30

WTOREK 16.06

7.00- śp. Czesław Ducal z int. sąsiadów

7.00- śp. Władysława Paściak z int.  kuzynki Marii z rodziną

7.00- śp. Michalina Muzyka 26/30

18.00- śp. Elżbieta Syc 10/30

18.00- śp. Adela Gąsiorek  z int.  członków zespołu Beskidy

18.00- śp. Natalia i Józef Basista

18.00- Dziękczynna w 75 r. urodzin Krystyny  z prośbą o Boże bł.

ŚRODA 17.06

7.00- śp. Wiesław Śliwa  z int. sąsiadów

7.00- śp. Marian Kurczab w 18 r. śm.

7.00- śp. Mikołaj Gradalski w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00 śp. Elżbieta Syc 11/30

18.00- śp. Janina Lichwała  zint. dzieci i wnuków syna Bolesława

18.00- śp. Jan Kuliński w 7 r. śm.

18.00- śp. Michalina Muzyka 27/30

CZWARTEK 18.06

7.00- śp. Krystyna Krzysztoń  z int. kolegów syna Tomasza  z OSP – Kobylanka

7.00-śp. Mieczysław Mazur  w 7 r. śm.

18.00 – śp. Elżbieta Syc 12/30

18.00- śp. Michalina Muzyka  z int.  Marka Grądalskiego z synami

18.00- śp. Michalina Muzyka 28/30

18.00- śp. Karol, Maria i Jan Glista

18.00- śp. Jan Bochenek w 21. r. śm.,  i zm. rodziców

PIĄTEK 19.06

7.00- śp. Adela Gąsiorek  z int.  rodziny Kowalczyków z Marcinkowic

7.00- śp. Tomasz Górski

7.00- śp. Michalina Muzyka 29/30

18.00- śp. Elżbieta Syc 13/30

18.00- śp. Wiesław Jasicki z int. brata

18.00- Dziękczynna  w rocznicę urodzin Eżbiety i Karola

18.00- śp. Józefa i Władysław Czajka

SOBOTA 20.06.

7.00- śp. Władysława i Roman Przybycień

7.00- śp. Michalina Muzyka 30/30

9.30- Pierwszokomunijna

11.00- Pierwszokomunijna

15.00- Pierwszokomunijna

16.30 – Pierwszokomunijna

18.00- śp. Jan, Emilia Tokarscy  z okazji imienin

18.00- śp. Emilia i Jan Kruziel

18.00- Dziękczynna w 60 r. urodzin Ireny Zych

18.00- śp. Elżbieta Syc 14/30

NIEDZIELA 21.06

6.30- śp. Władysław w 21. r. śm., Hałgas i syn Jan oraz zm. rodzice i rodzeństwo

6.30-śp. Wiesław Łaskawski w 1 r. śm.

8.00- śp. Jan, Janina w 1 r. śm.,

8.00- śp. Janina i Jan w dniu imienin

9.30- śp. Tadeusz Bogusz w 4 r. śm.

9.30- śp. Władysław i Stefania Konopka

11.00-śp. Jan i Elżbieta Śmietańscy

12.30- śp. Maria i Jan Pabis oraz Krystyna Gogola

12.30- śp. Franciszek Duda 40 r. śm.

16.00- śp. Elżbieta Syc 15/30

18.00- śp. Bolesław w 26 r. śm., i Zofia Pabis