INTENCJE MSZALNE OD 7.06 DO 14.06.2020

NIEDZIELA 7.06

6.30- śp. Gertruda Stępień  w 25 r. śm.,  i zm. rodziców

8.00- śp. Bronisław Moskal i jego rodzice i rodzeństwo

8.00- śp. Maria Karp  z  int. syna Tadeusza z rodziną

9.30- śp. Michalina Muzyka 17/30

9.30- śp. Stefania  i Adam  Moskal i ich zm. synowie i  synowa

11.00- śp. Piotr Tomalski w 1 rocznicę śm.

12.30 – śp. Maria Czech  z int. dzieci z rodzinami

16.00- śp. Elżbieta Syc 1/30

18.00- W 27 urodziny Krystiana – dziękczynna  z prośbą o Boże bł.

PONIEDZIAŁEK 8.06

7.00- śp. Władysław Bolek  z int. pracowników  oddziału adm.- handelowego  AN –MAR

7.00- śp. Ireneusz Grądalski w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

7.00- śp. Maria Czech  z int. sąsiadów Kusiak i Belczyk

16.30- śp. Elżbieta Syc 2/30

18.00- śp. Kunegunda Król  z int. rodziny Belczyków

18.00- śp. Leszek i Irena Nalepa i ich zm. rodzice

18.00- śp. Michalina Muzyka 18/30

WTOREK 9.06

7.00- śp. Waldemar Przybycień  z int. sąsiadów

7.00- śp. Emilia Kozieł w 21 r. śm., Henryk w 10 r. śm.,  oraz Bolesław, Kazimierz i Marian Janik

7.00- śp. Mikołaj Grądalski  z int. sąsiadów Kusiak i Belczyk

16.30- śp. Elżbieta Syc 3/30

18.00- śp. Czesław Ducal z int. żony

18.00- śp. Damian w 18 r. śm., Jan Przybyło oraz Danuta, Dorota i Jerzy Klimek

18.00- śp. Michalina Muzyka 19/30

ŚRODA 10.06

7.00-śp. Maria Osikowicz  z int. Marka i Danuty Lubaś  z córkami

7.00- śp. Bronisława w 5 r. śm., i Jan Belczyk

16.30- śp. Elżbieta Syc  4/30

18.00- śp. Janina Lichwała z int.  syna Bolesława z rodziną

18.00- śp. Władysław Wszołek  i zm. z rodziny

18.00- śp. Michalina Muzyka 20/30

CZWARTEK 11.06 – BOŻE CIAŁO

6.30- śp. Maria Tapek  z int.  Zofii i Stanisława Tapek

8.00- śp. Elżbieta Syc 5/30

9.30- śp. Michalina Muzyka 21/30

9.30- śp. Michalina Muzyka  z int. kuzynostwa , chrześnicy Haliny, Eugeniusza i Danuty z rodzinami

9.30- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodzice i rodzeństwo

11.00- śp. Kazimierz Markowicz i zm. z rodziny

12.30-  Za parafian

12.30- śp. Edward, Karolina, Antoni Pabisz i ich zm. rodzice

PIĄTEK 12.06

7.00- śp. Adela Gąsiorek  z int. wnuka  Damiana z rodziną

7.00- śp. Józef w 57 r. śm., i Zofia

16.30 – śp. Elżbieta Syc 6/30

18.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. rodziców

18.00- śp. Helena Szura praz jej zm. rodzice i teściowie

18.00- śp. Michalina Muzyka 22/30

SOBOTA 13.06

7.00- śp. Piotr, Stefania, Andrzej, Eugeniusz i Józef Skraba

7.00- śp. Józef w 57 r. śm., oraz Maria i Zofia Janik

9.30- Pierwszokomunijna

11.00- Pierwszokomunijna

15.00- Pierwszokomunijna

16.30 – Pierwszokomunijna

18.00- śp. Maria Bulińska jej zm. ojciec, brat i teściowie

18.00- śp. Wacław Bajorek i jego zm. teściowie

18.00- śp. Michalina Muzyka 23/30

18.00- śp. Elżbieta Syc 7/30

NIEDZIELA 14.06

6.30- śp. Stanisław w 28 r. śm., Genowefa Glista i ich zm. rodzice

8.00- śp. Jan, Honorata Szymczyk i ich zm. rodzice

8.00- śp. Michalina Muzyka 24/30

9.30-  śp. Józef Owczarz w 20 r. śm. i jego zm. rodzice

9.30 – śp. Maria Czech   z int. Róży Matki Bożej Pięknej Miłości

11.00- śp. Helena i Leon Jarolin

12.30- Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośba o Boże bł. dla Łukasza w 18 r. urodzin

12.30- Dziękczynno – błagalna  w 25 r. ślubu Małgorzaty i Janusza

12.30 –  Dziękczynna w 70 r.  urodzin  Henryki  prośbą o Boże bł.

16.00- śp. Elżbieta Syc 8/30

18.00-  O Boże bł. i zdrowie dla Jerzego z okazji urodzin