INTENCJE MSZALNE OD 31.05 DO 7.06.2020

NIEDZIELA 31.05 – ODPUST

6.30- śp. Bolesław Pabis  w 7 r. śm.,i jego zm. rodziców i teściów

8.00- śp. Irena i Józef Grybel

8.00- śp. Genowefa w 21 r. Sm., i Józef Fik

9.30- śp. Leopolda i Józef  Krupczak

9.30- śp. Michalina Muzyka 10/30

11.00- Za parafian

11.00-  w INT. Moniki o szczęśliwe urodzenie dziecka i zdrowie dla całej rodziny

12.30- Dziękczynna w 75 r. urodzin Marii  z prośba o Boże bł. na dalsze lata życia

18.00- śp. Wiktoria  w 27 r. śm., Wojciech Sikora i ich zm. rodzice i córka

PONIEDZIAŁEK 1.06 – Święto Matki Kościoła

7.00- śp. Janina Lichwała  z int.  sąsiadów Prokop

7.00- śp. Halina Hałgas w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

11.00.

18.00- śp. Michalina Muzyka  z int. rodziny Brożyna

18.00- O Boże bł. dla dzieci i wnuków

18.00- śp. Michalina Muzyka 11/30

WTOREK 2.06

7.00- śp. Władysław Bolek  z int. koła łowieckiego Dzik.

7.00- śp. Władysława Paściak z int.  rodzin: Janik, Rachel i Piaskowy

7.00- śp. Michalina Muzyka 12/30

18.00- śp. Kunegunda Król  z int.  szwagierki Genowefy

18.00- O uzdrowienie

18.00- śp. Łukasz Rogulski w 8 r. śm., oraz Janina, Józef i Roman

ŚRODA 3.06

7.00- śp. Paulina Bogusz  z int. kierownictwa Kom. Pow. Policji w Gorlicach

7.00- śp. Maria Mituś z int. siostry Wiktorii

18.00- śp. Maria Tapek  z int. rodzin Miareckich i Zawiszów

18.00- śp. Leszek Rusnak z okazji imienin

18.00-  O zdrowie i Boże bł. dla osoby wiadomej Panu Bogu

18.00- śp. Michalina Muzyka 13/30

CZWARTEK 4.06

7.00- śp. Maria Osikowicz  zint. Michaliny Lubaś  i Urszuli  Żychowskiej

7.00- śp. Jan Rzeszut i jego zm. rodzice

18.00 – w intencji księży i diakona posługujących w Parafii

18.00- śp. Czesław Ducal  z int. syna Artura z rodziną

18.00- śp. Janina i Adam Sikora i ich zm. rodzice

18.00- śp. Michalina Muzyka 14/30

PIĄTEK 5.06

7.00- śp. Maria Mika  z int. chrzestnego Zdzisława i Czesława Osikowicz z rodziną

7.00- śp. Zbigniew Buliński w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

12.00 w intencji chorych z Parafii

18.00- śp. Maria Tapek  z int. Edwarda i Elżbiety Tapek

18.00- śp. Janina  w 12 r. śm., i Kazimierz Tokarski

18.00- śp. Michalina Muzyka 15/30

SOBOTA 6.06

7.00-  śp. Jan w 11 r. śm., i Maria Osikowicz

9.30- Pierwszokomunijna

11.00- Pierwszokomunijna

15.00- Pierwszokomunijna

16.30- Pierwszokomunijna

18.00- śp. Katarzyna Sierota w 27 r. śm.,  oraz Jan i Janina Sierota i ich zm. rodzice

18.00- O Boże bł. dla Anny i Stanisława Tabajów w 40 r. ślubu

18.00- śp. Michalina Muzyka 16/30

NIEDZIELA 7.06

6.30- śp. Gertruda Stępień  w 25 r. śm.,  i zm. rodziców

8.00- śp. Bronisław Moskal i jego rodzice i rodzeństwo

9.30- śp. Michalina Muzyka 17/30

9.30- rez.

11.00- śp. Piotr Tomalski w 1 rocznicę śm.

12.30 – śp. Maria Czech  z int. dzieci z rodzinami

16.00- śp. Elżbieta Syc 1/30

18.00- W 27 urodziny Krystiana – dziękczynna  z prośbą o Boże bł.