INTENCJE MSZALNE OD 24.05 DO 31.05.2020

NIEDZIELA 24.05

6.30- śp. Stanisława Foryś w 5 r. śm. i jej syn śp. Włodzimierz

8.00- śp. Halina i Jerzy Gorzkowicz

8.00- śp. Michalina Muzyka 3/30

9.30- śp. Ludwik Świątkowski w 32 r. śm.  oraz Maria i ich dzieci

9.30- śp. Wiesław Śliwa w 2 r. śm.

11.00- śp. Anna Rabińska z okazji dnia  matki

11.00- O Boże bł. dla Katarzyny i Dawida w 1 r. ślubu

12.30- śp. Franciszek Rzońca  w 3 r. śm.

12.30- O pomyślny przebieg leczenia i powrót do zdrowia  dla Krystyny i Krzysztofa

18.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla mamy Marty i Małgorzaty

PNIEDZIAŁEK 25.05

7.00- śp. Władysław Bolek z int. właściciela i pracowników Firmy ECO-INSBUD  z Jodłówki Tuchowskiej

7.00- Dziękczynienie za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o zdrowie dla matki i dziecka

18.00- śp. Michalina Muzyka  z int. chrześniaka Zbigniewa z rodziną

18.00- śp. Katarzyna Kmiecik  i Maria Fejklowicz z okazji dnia matki z int. dzieci

18.00- śp. Zbigniew Buluński z int. chrześnicy Joanny z rodziną

18.00- śp. Michalina Muzyka 4/30

WTOREK 26.05

7.00- śp. Kunegunda Król  z  int. wnuczki Marii  z mężem

18.00- śp. Józefa Przybyłowicz  z int. sąsiadów: Grądalski, Ludwin i Duda

18.00- śp. Waleria Stępień z okazji dnia matki

18.00- śp. Anna Więcek  z okazji dnia matki

18.00- śp. Michalina Muzyka 5/30

ŚRODA 27.05

7.00-  śp. Janina Lichwała z int. wnuczki Agaty z dziećmi

7.00- śp. Zbigniew Buliński  z int. Sebastiana  z rodziną

18.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. żony z dziećmi

18.00- śp. Bronisława I Franciszek Serafin  i ich zm. dzieci

18.00- śp. Zofia Berdychowska w 1 r. śm.,  z okazji imienin

18.00- śp. Michalina Muzyka 6/30

CZWARTEK 28.05

7.00- śp. Bogumiła Karp z  int.  wnuczki Moniki z rodziną

7.00- śp. Zbigniew Buliński  z int. siostry Iwony z mężem

18.00- śp. Czesław Ducal   z int. córki Katarzyny z rodziną

18.00- O zdrowie i Boże bł. dla wnuków: Natalii, Juliana Kacpra i ich rodziców

18.00- O Boże bł. z okazji urodzin Wojciecha, Katarzyny i Ewy

18.00- śp. Michalina Muzyka 7/30

PIĄTEK 29.05.

7.00- śp. Waldemar Przybycień z int.  rodziny Antoniego i Krystiana Szurków

7.00- śp. Zbigniew Buliński z int. szwagierki Renaty z rodziną

7.00- Za parafian

18.00- śp. Władysława Gąsiorek  z int. kuzynki Bożeny z rodziną

18.00- śp. Wiktoria i Jan Tenerowicz

18.00- śp. Zofia i Franciszek Świerz

18.00 – śp. Michalina Muzyka 8/30

SOBOTA 30.05

7.00- śp. Maria Czermińska z int. rodziny Święsów i Barbary Prokop

7.00- śp. Zbigniew Strokowski w 20 r. śm.,  oraz zm. z rodzin Rakoczy i Pabis

7.00- śp. Zbigniew Buliński z int. rodziny Kuciakowskich

7.00- śp. Michalina Muzyka 9/30

18.00- śp. Helena Tabaj z int. sąsiadów rodzin: Brachów i Depczyńskich

18.00- śp. Leszek w 14 r. śm i Irena  Nalepa

18.00- śp. Mikołaj Grądalski od kolegów i koleżanek z Gimnazjum

NIEDZIELA 31.05 – ODPUST

6.30- śp. Bolesław Pabis  w 7 r. śm.,i jego zm. rodziców i teściów

8.00- śp. Irena i Józef Grybel

8.00- śp. Genowefa w 21 r. Sm., i Józef Fik

9.30- śp. Leopoldan i Józef  Krupczak

9.30- śp. Michalina Muzyka 10/30

11.00- Za parafian

12.30- Dziękczynna w 75 r. urodzin Marii  z prośba o Boże bł. na dalsze lata życia

18.00- śp. Wiktoria  w 27 r. śm., Wojciech Sikora i ich zm. rodzice i córka