INTENCJE MSZALNE OD 19.04 DO 26.04.2020

NIEDZIELA 19.04

6.30- śp. Helena i Franciszek Pabis

8.00- śp. Michalina Muzyka z sąsiadów Kosibów z rodziną

8.00- śp. Jan Dyczko  z int. wnuczki Magdaleny z mężem

9.30- śp. Maria  Czermińska z int. wnuka Piotra

9.30- śp. Maria Kędzior w 9 r. śm. i jej zm. rodzice

11.00- śp. Tomasz Górski

11.00- śp. Bolesław w 9 r. śm. i Hermina Piecuch

12.30- śp. Helena Tabaj z int. rodziny Przepiórów

12.30 – śp. Helena i Władysław Kozik

18.00- śp. Tadeusz Pabis w 7 r. śm. i jego zm. rodzice

PONIEDZAŁEK 20.04

7.00- śp. Krystyna Krzysztoń  z int. pracowników , emerytów i rencistów  PZU  w Gorlicach

18.00- śp. Józefa Przybyłowicz z int. chrzestnego Adama  z rodziną Siutów i Prażnowskich

18.00- śp. Maria Mituś  zint. córki Teresy z mężem i synem

18.00- śp. Krzysztof Pikus

WTOREK 21.04

7.00- śp. Antonina Knapczyk  z int. wnuka Piotra z rodziną

18.00- śp. Maria Osikowicz z int.  Władysławy i Ryszarda Klara

18.00- śp. Krystyna i Stanisław Karp

18.00- śp. Antoni Ziemba w 29 r. śm.,  oraz Małgorzta i Krzysztof Żmigrodzki i zm. z rodziny Bajorków

ŚRODA 22.04

7.00- śp. Józefa Strugała z int. chrześnicy Jolanty i Józefa Drojak oraz Anity i Oliwiera  i  Dariusza Woźniak z Dominikowic

7.00- śp. Maria Hajduk w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Waldemar Przybycień z int. żony Małgorzaty

18.00-  śp. Adam Szufnara w 10 r. śm., oraz Adela

CZWARTEK 23.04

7.00- śp. Maria Mika z int. wnuków Katarzyny i Kamila

7.00- śp. Zdzisława i Roman Rodziewicz

7.00- śp. Czesława Rybczyk w 30 dniu po śm.

18.00- śp. Maria Tapek  z int. wnuka Tomasza z rodziną

18.00- śp. Maria i  Wojciech Skałba i ich zm.  rodzice

PIĄTEK 24.04

7.00- śp. Jerzy Puchajda z int. chrzestnej matki

7.00- śp. Stanisław w 25 r. śm. Józefa i Jan Pietrzycki

18.00- śp. Anna Rabińska z int. koleżanek i kolegów synowej z gorlickiego centrum kultury

18.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. w rodzinie

SOBOTA 25.04

7.00-śp. Maria Szurek z int. kuzynki Haliny z rodziną  z Jasła

7.00- śp. Kazimierz Sarna w 7 r. śm.,  zint. żony i córek

7.00- W 50 r. ślubu Janiny i Stanisława o Boże bł.

18.00- śp. Helena Tabaj  z int. rodziny Oleszkowiczów

NIEDZIELA 26.04

6.30- śp. Stanisław i Stefania Pabis

8.00- śp. Jan Hałgas w 24 r. śm., i jego zm. rodzice

8.00- śp. Leokadia Woźniak w 5 r. śm.

9.30- Dziękczynna w 25 r. ślubu  Grażyny i Waldemara z prośbą o Boże bł.

9.30- śp. Halina Gorzkowicz w 5 r. śm., i Jerzy Gorzkowicz

9.30- śp. Antoni Pelc w 6  r. śm. i jego zm. rodzice

11.00- śp. Stanisław Kurowski w 10 r. śm. oraz jego zm. żona i rodzice

11.00- śp. Stanisław Hajduga  z int. rodziny Kuraś i Cop

12.30- śp. Maria Mituś  w 20 r.śm. z int. syna Krzysztofa z rodziną

18.00- śp. Jan Zachacz