INTENCJE MSZALNE OD 12.04 DO 19.04.2020

WIELKA NIEDZIELA 12.04

6.30- śp. Zofia w 7 r. śm. i Bolesław Pabis i ich zm. rodzice

6.30- śp. Ludwika i Wincenty  Biskup i ich zm. dzieci

8.00- śp. Wiktoria Bogusz w 2 r. śm.

8.00- śp. Jan Dyczko  zint. córki Stanisławy z rodziną

9.30- śp. Maria Czermińska  z int. Jana z rodziną

9.30- śp. Dorota Nowak w 1 r. śm.

11.00- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodzice i rodzeństwo

11.00- śp. Michał – postulant

12.30- O potrzebne łaski dla Jakuba

12.30- śp. Roman Klara i jego zm. rodzice, teściowie i brat Władysław

PONIEDZIAŁEK 13.04 WIELKANOCNY

6.30- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk

8.00- śp. Krystyna Fendryk   zint. córki Iwony z rodziną

8.00- śp. Anna, Amelia, Maria, Jan i Kazimierz Pabisińscy

9.30- śp. Jan Tumidajewicz w 37 r. Sm. i jego zm. rodzice Maria i Ludwik

11.00- śp. Natalia  i Franciszek Świerz

12.30-  rez.

18.00- śp. Maria Bulińska i jej zm. ojciec, brat i teściowie

WTOREK 14.04

7.00- śp. Jan Żychowski  z int. bratowej Kazimiery Żychowskiej

7.00- śp. Wacław Bajorek  i jego zm. rodzice

18.00- śp. Maria Osikowicz z int. chrześnicy Anny

18.00- śp. Adam Grądalski w 36 r. śm. i jego zm. rodzice

ŚRODA 15.04

7.00- śp. Maria Trzaskoś z int. chrzestnego Adama

18.00- śp. Jerzy Puchajda z int. kuzynów

18.00- śp. Roman i Anna Dobek w 6 r. śm.

18.00- śp. Arkadiusz Winiarski   z int. dziadka

CZWARTEK 16.04

7.00- śp. Marianna Ryba z int. sąsiadów Janiczek, Klara, Belczyk

7.00- śp. Andrzej Przybyło  w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Matylda Nalepa  z int.  rodziny Osikowiczów

18.00- śp. Bronisława  w 23 r śm., i Józef  Bara

18.00- rez.

PIĄTEK 17.04

7.00- śp. Anna Rabińska z int. rodziny Tajak

7.00- śp. Jan Dyczko z int. wnuka Damiana z rodziną

18.00- śp. Władysław Szurek w 26 r. śm., i  jego zm. rodzice i teściowie

18.00- śp. Eugeniusz Gajecki  z int. rodziny Oleszkowiczów

SOBOTA 18.04

7.00- śp. Maria Szurek  z int. kuzynki Lucyny z rodziną z Jasła

18.00- Dziękczynna  za 50 lat małżeństwa Krystyny i Józefa z prośbą o zdrowie i  Boże bł. dla całej rodziny

18.00- śp. Janina i Władysław Bugno

18.00- śp. Franciszek i Antonina Gryboś i ich zm. rodzice

NIEDZIELA 19.04

6.30- śp. Helena i Franciszek Pabis

8.00- śp. Michalina Muzyka z sąsiadów Kosibów z rodziną

8.00- śp. Jan Dyczko  z int. wnuczki Magdaleny z mężem

9.30- śp. Maria  Czermińska z int. wnuka Piotra

9.30- śp. Maria Kędzior w 9 r. śm. i jej zm. rodzice

11.00- śp. Tomasz Górski

11.00- śp. Bolesław w 9 r. śm. i Hermina Piecuch

12.30- śp. Helena Tabaj z int. rodziny Przepiórów

12.30 – śp. Helena i Władysław Kozik

18.00- śp. Tadeusz Pabis w 7 r. śm. i jego zm. rodzice