INTENCJE MSZALNE OD 5.04 DO 12.04.2020

NIEDZIELA PALMOWA 5.04

6.30- śp. Ludwika  i  Stanisława Kościelniak

8.00- śp. Maria i Władysław Krupka i Anna i Michał Obrzut

8.00- śp. Władysław Wąsacz z int. syna Tomasza z rodziną

9.30- śp. Tadeusz Tempiński  w 26 r. śm.

9.30- śp. Katarzyna i Tomasz Walczyk oraz ich zm. rodzice

11.00- śp. Józefa i Maksymilian Fabis i ich zm. rodzice

12.30- śp. Józef Woźniak w 30 r. śm.,  Regina i Emil Salamon, Ryszard Wojdyła

12.30- śp. Tadeusz Walczyk  z int. żony Krystyny

15.00- śp. Wojciech Dyląg w 1 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 6.04

7.00- śp. Kazimierz Belczyk z int. siostrzenic i siostrzeńców

7.00- śp. Stanisława Kostkiewicz  z int. wnuczki z rodziną

18.00- śp. Maria Osikowicz  z int. siostry Krystyny z rodziną

18.00- śp. Anna Nemeczek  z int. siostry z mężem

WTOREK 7.04

7.00- śp. Stanisław Pabis z int. kolegów  syna Piotra

7.00- śp. Zdzisław Wal w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Józefa Przybyłowicz z int. chrzestnej Bożeny z synem

18.00- sp. Natalia w 8 r. śm. , Aleksander i Władysław Gąsiorek

18.00- O szczęśliwe rozwiązanie dla Marii i zdrowie dla matki i dziecka

ŚRODA 8.04

7.00- śp. Waldemar Przybycień  z int. Janiny i Bogdana Soboń

7.00- śp. Jan Dyczko  zint. chrześniaka Tadeusza

7.00- śp. Krystyna Kamurkiewicz w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Maria Tapek z int. syna Edwarda z rodziną

18.00- śp. Jan Przybyłowicz w 8 r. śm.

WIELKI CZWARTEK 9.04

18.00- W int. kapłanów

WIELKI PIĄTEK 10.04

WIELKA SOBOTA 11.04

20.00-  W int. parafii

WIELKA NIEDZIELA 12.04

6.30- śp. Zofia w 7 r. śm. i Bolesław Pabis i ich zm. rodzice

6.30- śp. Ludwika i Wincenty  Biskup i ich zm. dzieci

8.00- śp. Wiktoria Bogusz w 2 r. śm.

8.00- śp. Jan Dyczko  zint. córki Stanisławy z rodziną

9.30- śp. Maria Czermińska  z int. Jana z rodziną

9.30- śp. Dorota Nowak w 1 r. śm.

11.00- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodzice i rodzeństwo

11.00- śp. Michał – postulant

12.30- O potrzebne łaski dla Jakuba

12.30- śp. Roman Klara i jego zm. rodzice, teściowie i brat Władysław

PONIEDZIAŁEK 13.04 WIELKANOCNY

6.30- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk

8.00- śp. Krystyna Fendryk   zint. córki Iwony z rodziną

8.00- śp. Anna, Amelia, Maria, Jan i Kazimierz Pabisińscy

9.30- śp. Jan Tumidajewicz w 37 r. Sm. i jego zm. rodzice Maria i Ludwik

11.00- śp. Natalia  i Franciszek Świerz

12.30-  rez.

18.00- śp. Maria Bulińska i jej zm. ojciec, brat i teściowie