INTENCJE MSZALNE OD 15.03 DO 22.03.2020

NIEDZIELA 15.03

6.30- śp. Stanisław Osikowicz  w 26 r. śm. i jego zm. rodzice i brat Józef

8.00- śp. Maria i Władysław Ludwin

8.00- śp. Jan Kędzior z int. brata Karola z żoną i rodziną

9.30- śp. Maksymilian i Józefa Fabis i ich. zm. rodziców

9.30- śp. Marianna  Belczyk w 39 r. śm., i jej zm. dzieci

11.00- śp. Daniela w 25 r. śm.,  i Bolesław w 1 r. śm., Gotfrydowie

11.00- rez.

12.30- śp. Helena Bodzioch w  6 r. śm.,  i zm. rodzice i rodzeństwo

16.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Kamilka w 1 r. urodzin z int. dziadków

PONIEDZIAŁEK 16.03

7.00- śp. Karol Przybycień z int.  bratanka Macieja z żoną

7.00- śp. Jan Dyczko  z int. rodziny Opiekun

18.00- śp. Matylda Nalepa  z int.  Świniarskich

18.00- śp. Józef Wantuch i jego zm. rodzice

WTOREK 17.03

7.00- śp. Kazimierz Markowicz  zint. sąsiadów Piecuch i Wojtas

7.00- śp. Genowefa Grądalska w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Antonina Knapczyk  zint. siostry z rodziną

18.00- śp. Anna Pabisińska w 3 r. śm

18.00- śp. Wojciech Hałgas w 18 r. śm.

ŚRODA 18.03

7.00- śp. Maria Szurek z int. pracowników SP w Kobylance

7.00- śp. Anna, Józef i Jan Bajorek  oraz Kazimierz Przybyłowicz

18.00- śp. Marianna Ryba  z int. Zespołu Beskidy

18.00- śp. Józef , Natalia i Roman oraz Władysław  Klara

CZWARTEK 19.03

7.00- śp. Anna Pabisińska z int. siostrzeńców Jakuba i Bartłomieja

7.00- śp. Józefa i Stanisław Świerz

18.00- śp. Wiesław Śliwa z int. syna Zbigniewa z rodziną

18.00- śp. Józef Grygowicz i jego zm. rodzice

18.00- śp. Józef i  Irena  Wszołek  i ich zm. rodzice

PIĄTEK 20.03

7.00-śp. Jerzy Puchajda  z int. kolegów i koleżanek  żony  i syna z U. Miejskiego w Gorlicach

18.00- śp. Eugeniusz Gajecki  z int. Arkadiusza Cetnarowicz z rodziną

18.00- śp. Jacek Petka  w 1 r. śm.

18.00- śp. Janina Król w 30 r. śm.

SOBOTA 21.03

7.00- śp. Kazimierz w 44 r. śm., i Wiktoria Przybycień

7.00- sp. Jan Dyczko z int. swatów Krystyny i Jerzego Świerz

18.00- śp. Helena Tabaj  z int. swatowej Heleny Machowicz

18.00- Za zm. z rodziny Grądalskich

NIEDZIELA 22.03

6.30- Dziękczynna z prośbą o Boże bł., w rodzinie Czernieckich

8.00- śp. Janina Belczyk w 1 r. śm.

8.00- śp. Krystyna Fendryk  z int. córki Teresy z rodziną

9.30- śp. Zofia i Marian Podobińscy oraz zm. rodzice i rodzeństwo

9.30- śp. Krystyna i Jan Kumorkiewicz  w 8 r. śm. i zm. z rodziny

11.00- śp. Zbigniew Karp w 2r. śm.,  z okazji imienin

11.00- śp. Antoni Prokop w 8 r. śm.,  i jego zm. rodziców Helena i Józef

12.30 – śp. Anna Pabisińska w 3 r. śm.

16.00- śp. Katarzyna , Józef Żyrkowski, Jan Konieczny