INTENCJE MSZALNE OD 8.03 DO 15.03.2020

NIEDZIELA 8.03

6.30- śp. Stanisław Muzyka z 23 r. śm., i Michalina Muzyka

8.00- śp. Jan Kędzior z int.  syna Tomasza z rodziną

8.00- śp. Maria Hajduk, Helena Lewińska i zm. z rodziny

9.30- śp. Ks. Marek Kałamarz

9.30- śp. Rafał i Stanisław Ligęza oraz Adam Sędek

11.00- śp. Waleria Stępień w r. śm.

11.00- śp. Piotr w 29 r.śm., i Eleonora Duda

12.30- śp. Tadeusz Firszt  w 10 r. śm. i jego zm. rodzice

16.00- śp. Kamil Garwol w dniu urodzin

PONIEDZIAŁEK 9.03

7.00- śp. Marianna Ryba z int. wnuka Roberta z rodziną

7.00- śp. Mieczysław Świątkowski  w 9 r. śm. i jego siostra Helena

7.00- śp.. Maria Mituś z int. sąsiadów Baran i Foryś

18.00- śp. Kazimierz Belczyk z int. siostry z mężem

WTOREK 10.03

7.00- śp. Paulina Bogusz z int.  koleżanek i kolegów ze szkoły

7.00- śp. Maria w 74 r. śm.,  Zofia w 47 r. śm., oraz Józef Janik

18.00- śp. Antonina Knapczyk z int. syna z żoną

18.00- śp. Eugeniusz Szurek w 5 r. śm., oraz jego zm. żona. rodzice i teściowie

ŚRODA 11.03

7.00- śp. Helena Gaber  z int. rodziny Ptak

7.00- śp. Jan Dyczko  z int.  sąsiadów  Krzysztoniów

18.00- śp. Agata Janeczek z int. siostrzenicy Marzeny

18.00- Dziękczynna  z prośbą o dalsze Boże bł.   dla Marii

CZWARTEK 12.03

7.00- śp. Karol Przybycień z int. bratowej Edyty z rodziną

7.00- śp. Michalina Silniewicz w 7 r. śm.

18.00- śp. Maria Mika z int. syna Stanisława z rodziną

18.00- śp. Marian  Szurek w 7 r. śm., i jego zm. rodziców i teściów

PIĄTEK 13.03

7.00- śp. Jan Żychowski   z int.  rodziny Szpilków z Gorlic

7.00- śp. Wacław Bajorek

18.00- śp. Jerzy Puchajda  z int. kolegów i koleżanek zony i syna z U. Miejskiego w  Gorlicach

18.00- śp. Maria Bulińska i jej  zm. ojciec, brat i teściowie

SOBOTA 14.03

7.00- śp. Władysław Bolek  z int. Beaty i Tomasza Puścizna

7.00- śp. Emilia i Tadeusz Bednarz w 28 r. śm.

18.00- śp. Helena Tabaj z int. syna Stanisława z żoną

18.00- śp. Janina i Stanisław, Zbigniew Wantuch oraz Józef Stabach

NIEDZIELA 15.03

6.30- śp. Stanisław Osikowicz  w 26 r. śm. i jego zm. rodzice i brat Józef

8.00- śp. Maria i Władysław Ludwin

8.00- śp. Jan Kędzior z int. brata Karola z żoną i rodziną

9.30- śp. Maksymilian i Józefa Fabis i ich. zm. rodziców

9.30- śp. Marianna  Belczyk w 39 r. śm., i jej zm. dzieci

11.00- śp. Daniela w 25 r. śm.,  i Bolesław w 1 r. śm., Gotfrydowie

11.00- rez.

12.30- śp. Helena Bodzioch w  6 r. śm.,  i zm. rodzice i rodzeństwo

16.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Kamilka w 1 r. urodzin z int. dziadków