INTENCJE MSZALNE OD 23.02 DO 1.03.2020

NIEDZIELA  23.02

6.30- śp. Wiktor Brach w 3 r.śm.,  i jego zm. rodzice i rodzeństwo

8.00- śp. Katarzyna i Stanisław Szurek

8.00- śp. Jan Kędzior z int. córki Małgorzaty z rodziną

9.30- śp. Józef w 38 r. śm., Natalia i Roman Klara

9.30- śp. Maria Smaga w 9 r. śm. i jej zm. mąż

11.00- śp. Stanisław Szura w 21 r. śm. i Julia Szura oraz Ryszard Kamiński

11.00- śp. Stanisław Syc i jego  zm. rodzice

12.30 – Dziękczynna w kolejną r. ślubu oraz o Boże bł. dla Mili w 2 r. urodzin

18.00- O Bożą opiekę i zdrowie dla Federika

PONIEDZIAŁEK 24.02

7.00- śp. Adela Gąsiorek  z int. wnuka Patryka i Klaudii

7.00-śp. Jan Tajak  w 5 r. śm.  i zm. rodziców

18.00- śp. Marianna Ryba z int. wnuczki Justyny z rodziną

18.00- O Boże bł. dla Ks. Proboszcza   z int. chóru Arka

18.00- O Boże bł. i opiekę Matki Bożej w rocznicę urodzin dla Izabeli, Katarzyny i Sabiny

WTOREK 25.02

7.00- śp. Maria Hałgas z int. syna Janusza z żoną

7.00- śp. Jan Jasiński w 8 r.śm.

18.00- śp. Krystyna Krzysztoń  z int.  sąsiadów Dyczko z dziećmi

18.00-  śp. Teresa Tomalska  w 30 r. śm., Mieczysław Tomalski w 10 r. śm.

ŚRODA POPIELCOWA 26.02

8.00-  śp. Jan w 42 r. śm.,  i Józefa Mika i ich zm. dzieci

9.30- Dziękczynna do Pana Jezusa Ukrzyżowanego  w rocznicę urodzin mamy Janiny  z prośbą o Boże bł. i zdrowie

16.30- śp. Bronisława Więcek w 5 r.śm., i Paweł

18.00- śp. Tadeusz w 8 r. śm. i Stanisława Kuliś

18.00- śp. Maria Mituś z int. córki Katarzyny z mężem i córką

CZWARTEK 27.02

7.00- śp. Kazimierz Belczyk  z int. współpracowników siostry Haliny

7.00-śp. Janina w 8 r. śm. , Władysław i Roman w 3 r.śm.

18.00- śp. Helena Gaber z int. chrześniaka Jerzego

18.00- śp. Joanna Ostrowska w 1 r. śm.

18.00- O Boże bł. dla Natalii  w 18 r. urodzin

PIĄTEK 28.02

7.00- śp. Eugeniusz Gajecki  z int. koleżanek i kolegów synowej Alicji ze sklepu Zielony

7.00- śp. Roman Klara i jego zm. rodzice i teściowie

18.00- śp. Maria Szurek  z int. siostrzeńca  Ryszarda z rodziną

18.00- rez.

SOBOTA 29.02

7.00- śp. Marianna Ryba  z int. wnuka Grzegorza z rodziną

7.00- śp. Anna Pruś w 4 r. śm., i Henryk Soboń

18.00- śp. Maria Tapek  zint. rodziny Misiałów

18.00- śp. Stanisława Kosiba w 25 r. śm., i Roman Kosiba

NIEDZIELA 1.03

6.30- Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze Boże bł.,  dla rodzin Kowalików i Giniec

8.00- śp. Maria I Józef Dybaś i ich zm. dzieci

8.00- śp. Jan Kędzior z int. syna Pawła  z rodziną

9.30- śp. Stanisław w 23 r. śm.

9.30 – śp. Józef w 11 r. śm., Leonia i Urszula Przybyłowicz, Genowefa w 28 r.śm. i  Stanisław Puścizna

11.00- śp. Jerzy Puchajda i Kazimierz Grądalski

11.00- śp. Zofia i Jerzy Kałamarz i ich zm. rodzice

12.30- śp. Elżbieta Syc z int. Tomasza i Pawła

16.00- śp. Barbara w 12 r. śm., Zdzisław Świndryk  i  ich zm. rodzice