INTENCJE MSZALNE OD 9.02 DO 16.02.2020

NIEDZIELA 9.02

6.30-  śp. Janina  i Kazimierz Morżak  w r. śm.  i za zm. z rodziny

8.00- śp. Anna  i  Jan Basista

9.30- śp. Stanisław Bugno  w 37 r. śm. i jego zm. rodzice i rodzeństwo

9.30- śp. Franciszek w 19 r. śm.  i Karolina Przybycień oraz Maria Kędzior

11.00- śp. Anna Więcek w 5 r. śm . i jej zm. rodzice

11.00- śp. Katarzyna i Stanisław Woźniak

12.30- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Patrycji w 23 r. urodzin

18.00- O Boże bł. dla Marii i Aleksandra  z int. córki Anny z rodziną

PONIEDZIAŁEK 10.02

7.00- śp. Agata Janeczek  z int.  pracowników Urzędu miasta Jasło

7.00- W int. Panu Bogu wiadomej

18.00-śp. Maria Mika z int córki Renaty z rodziną

18.00- śp. Elżbieta w 24 r. śm., Jan, Wiesława i Roman Grądalscy

WTOREK 11.02

7.00- śp. Maria Hałgas z int. córki Zdzisławy z rodziną

7.00- W r. urodzin o Boże bł., dla Izabeli, Katarzyny i Sabiny

11.00- W int. chorych

18.00- śp. Adela Gąsiorek  z int. wnuczki Iwony z  rodziną

18.00- śp. Eleonora w 24 r.śm.,  i Jan Przybycień

ŚRODA 12.02

7.00-  śp. Adela Gąsiorek z int. wnuka Adriana z rodziną

7.00- śp. Jan Kędzior w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Krystyna Krzysztoń z int. cioci Heleny i Hani z rodzinami

18.00- śp. Zofia i Eugeniusz Przybyłowicz i ich zm. rodzice

CZWARTEK 13.02

7.00- śp. Janina Lichwała  z int. wnuka Przemka

18.00- śp. Teresa Rachel z int. siostry Danuty z mężem i rodziną

18.00- śp. Leokadia Mrukowicz w 21 r. śm.,  oraz zm. rodzice i teściowie

18.00- śp. Maria Bulińska i jej zm. ojciec, brat i teściowie

PIĄTEK 14.02

7.00- śp. Władysław Bolek  z int. rodziny Bugno i Witusik

7.00- rez.

18.00- śp. Józefa Strugała  z int. syna Andrzeja z rodziną

18.00-śp. Helena Gaber  w  2 r. śm.,  i Józef Gaber

SOBOTA 15.02

7.00- śp. Natalia Żurowska w 11 r. śm.,  i Michał i ich zm. rodzice

7.00- śp. Jan Dyczko  z int. sąsiadów Mrozków

18.00- śp. Maria Hałgas  zint. córki Krystyny z rodziną

18.00- rez.

NIEDZIELA 16.02

6.30- śp. Felicja i Leon Kawa i ich zm. dzieci

8.00- rez.

9.30- Dziękczynna w 40 r. ślubu Marii i Jerzego z prośbą o Boże bł.

9.30- Za zm.  rodziców Jubilatów

11.00- śp. Stanisław Bogdan  w 13 r. śm., i jego zm. rodzice i rodzeństwo

11.00- śp. Władysław Puścizna

12.30-  śp. Andrzej w 6 r. śm., oraz Irena Apola

15.00- Pierwszokomunijna

18.00- O Boże b.ł dla rodziny Zwolennik