INTENCJE MSZALNE OD 19.01 DO 26.01.2020 R.

NIEDZIELA 19.01

6.30- śp. Anna Szynal w 1 r. śm.

8.00- śp. Władysława Kukuła w 29 r. śm., i jej zm. rodzice Maria i Edmund

9.30- śp. Janina w 27 r. śm. i Eugeniusz w 46 r. śm.

9.30- śp. Anna w 11 r. śm.,  i Bronisław Klara  i ich zm. rodzice

11.00- śp. Ryszard Kamiński w 10 r. śm. i jego zm. rodzice i teściowie

11.00- śp. Julia i Wojciech Sajchta

12.30-śp. Władysław Bolek z int. żony

18.00-  O pomyślny przebieg operacji dla Marcelinki i Boże bł. w rodzinie

PONIEDZIAŁEK 20.01

7.00- śp. Helena Gaber  z int. chrzestnej Barbary z rodziną

7.00- śp. Kazimierz i Janina Belczyk z okazji  dnia  babci i dziadka z int. wnuków

18.00- śp. Teresa Rachel z int. brata Marka z żoną

18.00- śp. Roman Klara w 12 r. śm.  i jego z. rodziców i teściów

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int.  Władysława Soczek z rodziną

WTOREK 21.01

7.00- śp. Jacek Petka z int. sąsiadów   Iwony i Pawła Dziki

7.00- śp. Rozalia i Piotr Kałuziński, Ludwika i Andrzej Kmiecik z int. wnuków

7.00- śp. Tadeusz Prokop w 4 r. śm.

18.00- śp. Agata Janeczek z int. Tomasza i Pawła Puściznów z rodzinami

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int.  brata Jana z rodziną

ŚRODA 22.01

7.00- śp. Katarzyna Pietrusza z int. pracowników i emerytów Przychodni ESKULAP

7.00- śp. Katarzyna i Andrzej Kmiecik, Maria i Edward Fejklowicz z int. wnuków

18.00- śp. Kunegunda Król  zint. córki z rodziną

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int.  pracowników zespołu szkolno-przedszkolnego w Sękowej

18.00-  Do Pana Jezusa Ukrzyżowanego z prośbą o uzdrowienie relacji małżeńskich Rafała i Magdaleny z prośba o Boże bł. w rodzinie z int. rodziców

CZWARTEK 23.01

7.00- śp. Michalina Muzyka z int. chrześnicy Małgorzaty z rodziną

7.00- śp. Edward w 35 r. śm., Antoni w 6 r. śm., Petronela i Helena Bodzioch

18.00- śp. Władysław Bolek  z int. syna Andrzeja z rodziną

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int.  rodziny Śmiech

PIĄTEK 24.01

7.00- śp. Paulina Bogusz  z int. Koneniowskich z Jaworzna

18.00- śp. Agata Janeczek  z int. sąsiadek Ireny i Zofii z Krygu

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int. rodziny Bogdanów

18.00- rez.

SOBOTA 25.01

7.00- śp. Weronika i Władysław Fejklowicz oraz Katarzyna i Józef Żabski z int. wnuków

18.00- śp. Czesław Grądalski

18.00- śp. Zofia , Stanisław i Józef Kiełtyka

18.00- śp. Stanisław Przepióra  z int.  Edyty z rodziną

NIEDZIELA 26.01

6.30- śp. Rafał i Stanisław Ligęza

8.00- śp. Tadeusz  Buliński i jego zm. rodzice i rodzeństwo

9.30- śp. Maria I Ludwik Świątkowski i ich zm. dzieci

11.00- śp. Genowefa w 30 r. śm. i Stanisław Cieślak

12.30- śp. Stanisław w 23 r. śm., i Genowefa Pilch

18.00- śp. Maria Ryba  w 2r. śm., i Czesław oraz ich zm. rodzice