DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 19 stycznia 2020

1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem

2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterska zwana kolędą. Jako Wasi duszpasterze, pragniemy podziękować za serdeczne przyjęcie, wspólną modlitwę i wiele szczerych rozmów pozwalających lepiej zrozumieć dotykające Was problemy oraz za uwagi dotyczące naszej kapłańskiej posługi i funkcjonowania parafii. Cieszą również złożone przy tej okazji ofiary, dzięki którym nasza Wspólnota zakonna może zapłacić coroczne subsydium na naszą saletyńską Prowincję. Dziękujemy za pomoc ministrantom i lektorom.

4. Spotkanie noworoczne Róż Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę w Domu Kultury w Kobylance o godz. 15.00. Chęć udziału prosimy zgłaszać do zelatorek. Koszt udziału 25 zł.

 

Misjonarze Saletyni z Kobylanki