INTENCJE MSZALNE OD 1.12 DO 8.12. 2019-

NIEDZIELA 1.12

6.30- śp. Maria, Katarzyna i Adam Gorzkowicz

8.00- śp. Bolesław Grądalski w 20 r. śm.

9.30- śp. Teresa Mruk w 14 r. śm.

9.30- śp. Stanisław Stępień  w 8 r. śm.

11.00- śp. Zbigniew Stępień w 4 r.śm.

11.00- śp. Katarzyna i Józef Żyrkowscy  i  Jan Konieczny

12.30- śp. Andrzej Kamiński i jego zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Tadeusz Białobok w 20 r. śm,  śp. Marianna i  zm.  rodzice

15.00- O uzdrowienie i uwolnienie

15.00- O szczęśliwą operację dla Marii i szybki powrót do zdrowia

18.00- śp. Stanisław Belczyk w 10 r. śm., i zm. rodzice i rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK 2.12

7.00- śp. Helena Popiela z int. szwagierki Danuty i Krystyny z rodzinami

7.00- śp. Katarzyna Hajduk  w 30 dniu po śm.  int. od uczestników pogrzebu

7.00- rez.

18.00- śp. Jerzy Puchajda z int. kuzynki Marii Tenerowicz z rodziną

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int rodziny Owczarz

WTOREK 3.12

7.00- śp. Krystyna Dębik z int. rodziny Mazurów

7.00- Za parafian

7.00- śp. Józefa Tumidańska w 30 dniu po śm. int. od uczestników pogrzebu

18.00- śp. Jacek Petka  zint. siostrzenicy Katarzyny z rodziną

18.00- śp. Janina Bugno  z int. prawnuczki Katarzyny z mężem

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int.  sąsiadów córki Małgorzaty

ŚRODA 4.12

7.00- śp. Krystyna Krzystoń  z int. Małgorzaty Stawiarz z rodziną

7.00- śp. Barbara Siewiera

18.00- śp. Janina Belczyk  z int. córki Renaty z mężem Bogusławem

18.00- śp. Krystyna Gogola  w  5 r. śm.,  z int. pracowników specjalnego ośrodka szkolno- wych. z  Kobylanki

CZWARTEK 5.12

7.00- Za parafian

7.00- śp. Jacek Petka z int. siostrzenicy Magdaleny  z mężem

18.00- śp. Łucja i Jan Hałgas i zm. rodziców

18.00- śp. Liliana Osikowicz  z int. kuzynki Teresy Wiktor z rodziną

18.00- śp. Stanisław Przepióra  z int. pracowników specjalnego ośrodka szkolno- wych. z  Kobylanki

PIĄTEK 6.12

7.00- śp. Liliana Osikowicz  z int. szwagra Wiesława z rodziną

7.00- śp. Jacek Petka z int. siostrzenicy Wioletty z rodziną

18.00- śp. Anna Rabińska z int. siostry z mężem

18.00- śp. Alojzy Potoczek  i jego zm. rodziców

SOBOTA 7.12

7.00- śp. Krystyna Krzysztoń z int. Marioli Czarneckiej z rodziną

7.00- śp. Dorota Kozioł w 20 r. śm., i zm. rodziców i matkę chrzestną

7.00- śp. Genowefa  w 15 r.śm.,  i Franciszek Szurek

18.00- śp. Maria i Stanisław Przybyłowicz i zm. dzieci

18.00- śp. Janina Bugno  z int. rodziny Przepiórów

NIEDZIELA 8.12

6.30- śp. Izabela i Marian Woźniak i ich zm. rodziców

8.00- śp. Maria, Władysław Ptaszkiewicz i zm. rodzice

9.30- śp. Mieczysław Woźniak w 25 r. śm.

9.30- śp. Józefa Szurek z int. rodziny Stępniów z Gorlic

9.30- śp. Maria, Helena i Feliks Marszałkowie

11.00- śp. Marian Kurczab  w dniu imienin  i zm. rodzice i siostra

12.30-Za parafian

12.30 – śp. Ryszard Świtaj w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Jan w 26 r. śm., Maria Stępień i zm. rodzice i rodzeństwo