INTENCJE MSZALNE OD 17.11 DO 24.11. 2019

NIEDZIELA 17.11

6.30 – śp. Kazimierz Mrozek w 19 r. śm., i Michalina Mrozek

8.00- śp. Helena Lewińska , Maria Hajduk i zm. z rodziny

8.00- O Boże bł. dla Stanisławy i Izydora w 60 r. ślubu

9.30- śp. Józef Szurek  z rodziną i zm. z rodziny Belczyk

11.00- śp. Janina Krupczak w 4 r. śm. i jej mąż Wojciech

12.30- śp. Jan Waląg w 13 r. śm.

15.00- W int. dzieci pierwszokomunijnych

18.00- śp. Kazimierz w 10 r. śm., oraz Teresa i i Franciszek Gąsiorek w 8 r. śm

PONIEDZIAŁEK 18.11

7.00- śp. Marianna Ryba z int. wnuczki Doroty z rodziną

7.00- śp. Agata Janeczek z int. kolegów z pracy męża – kopalnie  Czarna Sędziszowska

18.00- śp. Maria Szurek z int. koleżanek i kolegów z zespołu Beskidy

18.00- śp. Jan , Ludmiła Kowalscy

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int.  nauczycieli i pracowników administracji S.P. w Kobylance

WTOREK 19.11

7.00- śp. Jozefa Szurek z int. rodziny Śmietańskich

7.00- śp. Liliana Osikowicz z int.  rodziny  Pietrusza i Kulińska

18.00- śp. Jan Żychowski z int. opiekunek gminnego ośrodka pomocy społecznej w Gorlicach

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int. koleżanek i kolegów z Zespołu Beskidy

18.00- rez.

ŚRODA 20.11

7.00- śp. Marianna Ryba z int. sąsiadów

7.00- śp. Emilia Przybyłowicz w 23 r. śm., Józef i Urszula

18.00- śp. Marian Pietrusza  z int. kuzyna Pawła z rodziną

18.00- śp. Jan Stasik z int. Reginy i Kazimierza  Wais

CZWARTEK 21.11

7.00- śp. Zbigniew Karp   z int. cioci Józefy Karp, kuzynki Marii  Mitory  z Krygu

18.00- śp. Karol Padoł z int.  siostrzenicy Renaty z rodziną

18.00- śp. Krzysztof Plata w 12 r. śm.,

PIĄTEK 22.11

7.00- śp. Anna Rabińska z int. rodziny Przybycień

7.00- śp. Józefa Przybyłowicz w 1 r. śm.,

18.00- śp. Andrzej Kmiecik w 11 r. śm., z int. dzieci

18.00- śp. Helena Gaber z int.  siostrzeńca Wojciecha z rodziną

18.00- śp. Stanisław Przepióra z int.  chóru parafialnego Arka

18.00- rez.

SOBOTA 23.11

7.00- śp. Liliana  Osikowicz z int. bratanic Agaty, Agnieszki i Pauliny z rodzinami

7.00- Za parafian

18.00- śp. Jacek Pełka  z int.  mamy Józefy

18.00- śp. Janina Belczyk z int. swatowej Cecylii z rodziną

NIEDZIELA 24.11

6.30- śp. Maria Osikowicz w 1 r. śm.

8.00- śp. Katarzyna i Wincenty Bulińscy  i ich zm. dzieci

9.30- rez.

11.00-  Dziękczynna w 1 r. ślubu  Moniki i Piotra z prośbą o dalsze Boże bł.

12.30-śp. Antoni Śliniewicz  w 30 r. śm.

18.00- śp. Franciszek i Maria Woźniak i ich zm. dzieci