INTENCJE MSZALNE OD 3.11 DO 10.11. 2019

NIEDZIELA 3.11

6.30- śp. Franciszek Włodarczyk w 7 r. śm. i jego zm. rodzice

8.00- śp. Marian Woźniak w 8 r. śm.

8.00-  O  szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla  Barbary

9.30- śp. Stefania Wal w 4 r. śm.

9.30- śp. Bronisława w 44 r. śm. i Józef Hałgas

11.00- śp. Ptaszkiewicz Maria, Władysław, Kazimierz Romanek, Bronisław i Mariusz

11.00- Za parafian

12.30- śp. Jerzy Puchajda

15.00- O uzdrowienie

18.00- śp. Mieczysław Przybycień z int. żony

PONIEDZIAŁEK 4.11

7.00- śp. Karol Padoł z int. Joanny i Janusza Krawczyk

18.00- śp. Kacper Szurek z int. cioci Ireny z rodziną

18.00- śp. Leokadia, Maria, Józef Mrukowicz, Maria i Ludwik Kurek

18.00-  śp. Genowefa w 11 r śm. i Antoni Krupczak , śp. Zygmunt Kozłowski

WTOREK 5.11

7.00- śp. Helena Popiela z int. chrześnicy Jolanty z rodziną

18.00- śp. Rafał Ligęza z int. pracowników biurowych GÓR-STAL

18.00- śp. Józef , Maria Mrukowicz i ich zm. rodzice

18.00- śp. Józef i Maria Mrukowicz

ŚRODA 6.11

7.00- śp. Marian Pietrusza z int. kuzynki Krystyny Balczyk z rodziną

7.00-  śp. Anna  Nemeczek w 30 dniu po śm.  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Renata Chudyba w 35 r. śm.

18.00- śp. Jan w 45 r. śm., , Katarzyna, Janina Sierota i ich zm. rodzice

18.00- śp. Kazimierz Mazur z int. społeczności uczniowskiej Z.S. Ekon. im. św. Jana Pawła II  w Gorlicach

CZWARTEK 7.11

7.00- śp. Franciszek Rzońca z int. rodziny Jana Michnik

18.00- śp. Zbigniew Wal  i jego zm. rodzice

18.00- śp. Józefa i Władysław Czajka

18.00- śp. Zbigniew Karp z int. szwagierki Bogusławy z rodziną

18.00- śp. Leszek Rusnak w 13 r. śm.

PIĄTEK 8.11

7.00- śp. Józefa Szurek z int. rodziny Pawłowskich

13.00- Msza św. za Ojczyznę  z  int. Urzędu Gminy

18.00- śp. Marian i Maria Mitoraj w 10 r. śm., i ich zm. rodzice

18.00- śp. Krzysztof Belczyk z int. sąsiadów Jolanty i Jerzego Pabis

18.00- śp. Tadeusz Kędzior w 19 r. śm.

SOBOTA 9.11

7.00- śp. Jan Żychowski z int. rodziny Matula i Więcek

7.00- śp. Liliana Osikowicz z int. wnuków

18.00- rez.

18.00- rez.

NIEDZIELA 10.11

6.30- śp. Stanisław i Józefa Świerz

8.00- śp. Barbara i Jan Belczyk

9.30- śp. Helena Świątkowska w 8 r. śm., i jej zm. rodziców i rodzeństwo

11.00- śp. Katarzyna Bogdan w 13 r. śm.

12.30- Za parafian

18.00- śp. Wawrzyniec w 33 r. śm., i Julia Glista oraz zm. rodzice i rodzeństwo