INTENCJE MSZALNE OD 27.10 DO 3.11. 2019

NIEDZIELA 27.10

6.30- śp. Tadeusz i Stanisława Kuliś

8.00- śp. Tadeusz Buliński i jego zm. rodzeństwo

9.30- śp. Bogdan Woś w 20 r. śm.

9.30- śp. Antoni Pelc  i jego zm. rodzice

11.00- W int. Jadwigi i Zygmunta w 40 r. ślubu o Boże bł.

12.30- Dziękczynna w 50 r. ślubu Alfredy i Karola z prośba o Boże bł.

12.30.  O zdrowie i szczęśliwe leczenie dla Krzysztofa

15..00- W int. dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin

18.00- śp. Tadeusz i Anna Belczyk  i ich zm. dzieci Leokadia i Włodzimierz

PONIEDZIAŁEK 28.10

7.00- śp. Helena Popiela z int. sąsiadów Stępień

7.00- śp. Tadeusz  Hałgas w dniu imienin

18.00- śp. Kazimierz Markowicz  z int. wnuka Damiana  z rodziną

18.00- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk

18.00- śp. Tadeusz Prokop oraz  zm. rodzice i teściowie

WTOREK 29.10

7.00- śp. Krystyna Dębik  z int. rodziny Luksa

18.00- śp. Emilia w 4 r. śm. i Jan Tokarscy

18.00- śp. Eugeniusz Jasiczek  zint. siostrzenicy Krystyny z rodziną oraz śp. Emilia i Tadeusz Bebnarz , Anna Szynal, Czesław Śliwa

18.00- śp. Roman Moskal w 34 r. śm.

ŚRODA 30.10

7.00- śp. Marian Pietrusza z int. swatów Barbary i Mariana Wiciejowskich

7.00- śp. Kunegunda Król w 1 r. śm.

18.00- śp. Marianna Ryba  zint. wnuczki Beaty z rodziną

18.00- śp. Liliana Osikowicz z int. rodziny Musiałów

18.00- śp. Stanisław Przepióra w 30 dniu po śm. od uczestników pogrzebu

CZWARTEK 31.10

7.00- śp. Jerzy Puchajda  z int. kuzynki Krystyny z Rożnowa

7.00- śp. Liliana Osikowicz  zint.  syna Mariana z żoną

18.00- Za zm. z rodziny Sarnowskich

18.00- śp. Józef Smołkowicz w 8 r. śm., Janina I Łukasz  Rogulski

PIĄTEK 1.11

6.30 – śp. Jan Machowski w 20 r. śm.

8.00- śp. Michalina  w 6 r. śm.,  i Kazimierz Mrozek

11.00- Za zmarłych  parafian

14.30 – wolna

 SOBOTA 2.11

7.00- śp. Eugeniusz Jasiczek z int. chrześnicy Reginy

9.30- śp. Tomasz Górski

9.30- śp. Stanisława i Henryk Wilk

16.30- śp. Tadeusz Buliński i Roman Klara oraz ich zm.  rodzice

18.00- śp. Franciszek Belczyk z int. chrześnicy Wioli z rodziną

18.00- śp. Rafał Ligęza z int. pracowników linii produkcyjnej GÓR – STAL

NIEDZIELA 3.11

6.30- śp. Franciszek Włodarczyk w 7 r. śm. i jego zm. rodzice

8.00- śp. Marian Woźniak w 8 r. śm.

9.30- śp. Stefania Wal w 4 r. śm.

9.30- śp. Bronisława w 44 r. śm. i Józef Hałgas

11.00- śp. Ptaszkiewicz Maria, Władysław, Kazimierz Romanek, Bronisław i Mariusz

12.30- śp. Jerzy Puchajda

18.00- śp. Mieczysław Przybycień z int. żony