INTENCJE MSZALNE OD 22.09 DO 29.09.2019

NIEDZIELA 22.09

6.30- śp. Stanisław i Helena Urzędowscy

8.00- śp. Piotr Gliński i Wojciech Glista

9.30- śp. Franciszek Bara w 38 r. śm., i jego zm. rodziców oraz rodzeństwo

9.30- śp. Kazimierz Taboł z  int. córki Moniki z rodziną

11.00- śp. Kazimierz Augustyn w 11 r. śm.

11.00- śp. Franciszek i Katarzyna Szurek

12.30- śp. Ks. Zdzisław Przybycień w 29 r. śm. i Ks. Józef Przybycień

15.00- W int. dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii  św.

18.00- Za parafian

PONIEDZIAŁEK 23.09

7.00 – śp. Czesław Przybycień z int. chrześniaka Mateusza

7.00- śp. Franciszek Bednarz  w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu

7.00- śp. Alicja Labut  w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Tomasz Górski

18.00- śp. Eugeniusz Gajecki  z int. rodziny Szczepańskich

WTOREK 24.09

7.00- śp. Janina Podsadowska z int. Jana Kostrzewy z rodziną

7.00- śp. Joanna Ostrowska z int. rodziny Hołda z Dębowca

18.00- śp. Helena Gaber z int. chrześniaka Wiesława z rodziną

18.00- śp. Józef Grądalski z int. sąsiada Kryspina z rodziną

18.00- śp. Irena Apala w 30 dniu po śmierci

ŚRODA 25.09

7.00- śp. Krzysztof Belczyk z int. koleżanek i kolegów za Szkoły Podstawowej

18.00- śp. Karol Przybycień z int. kolegów z działu technicznego szpitala w Gorlicach

18.00- śp. Tadeusz Boczoń i jego zm.  rodzice

18.00- śp. Stanisław Karp w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

CZWARTEK 26.09

7.00-śp. Zbigniew Karp z int. Leszka Białonia z rodziną

7.00- śp. Władysław i Elżbieta Osikowicz

18.00-śp. Maria Trzaskoś z int. bratowej Danuty z córką Anitą

18.00- śp. Alfreda Barzyk  w 1 r. śm.,  i Józef Barzyk

18.00- śp. Kazimierz Mazur

PIĄTEK 27.09

7.00- śp. Eugeniusz Gajecki z int. sąsiada Kazimierza i Stanisławy Dyląg

18.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Anny i Mikołaja w 5 r. ślubu z int. rodziców

18.00- śp. Jerzy Puchajda z int. rodziny Basistów

18.00- śp. Rafał Ligęza  z okazji imienin i śp. Stanisław Ligęza

18.00-rez.

SOBOTA 28.09

7.00- śp. Krystyna Krzysztoń  z int. syna

7.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Zofii i Piotra w 20 r. ślubu z int. dzieci

18.00- śp. Krzysztof Belczyk

18.00- śp. Agata Janeczek z int. sąsiadów : Zielińskich, Bolek i Piotrowskiej

NIEDZIELA 29.09

6.30- śp. Waleria i Stanisław Krupczak

8.00- śp. Michalina i Kazimierz Mrozek

9.30- śp. Rafał Ligęza z int. pracowników linii produkcyjnej GÓR – STAL

9.30- śp. Krzysztof Stępień w 14 r. śm.

11.00- śp. Michał w 30 r. śm., i  Janina Śliwa

11.00- śp. Czesław Łaskawski i jego syn Wiesław

12.30- W 18 r. urodzin Konrada Jarka o Boże bł.

18.00- śp. Michał i Janina Karp