INTENCJE MSZALNE OD 25.08 DO1.09.2019

NIEDZIELA 25.08

6.30- śp. Janina  Woźniak i jej zm. rodzice

8.00- śp. Tadeusz Boczoń, Stanisława i Antoni Drewniak

9.30- śp. Helena, Maria i Ludwik Świątkowscy

9.30- śp. Kazimierz Taboł  z int. córki Elżbiety z rodziną

11.00- Dziękczynno – błagalna w 15 r. ślubu Eweliny i Janusza

12.30- śp. Susan Grądalska z int. przyjaciół

18.00- Za parafian

PONIEDZIAŁEK 26.08

7.00- śp. Maria Belczyk w 1 r. śm.

17.00 – Na Skale-  O zdrowie i Boże Bł. dla mieszkańców  Rejonu Skała

18.00- śp. Stefania, Karol, Edmund i Stanisław Przybyłowicz

18.00- śp. Jan Żychowski z int. córki Moniki, Arkadiusza  i Roberta

WTOREK 27.08

7.00- śp. Katarzyna Kmiecik w 23 r. śm. z int. dzieci

18.00- śp. Jerzy Puchajda z int. Stanisława Osikowicza z rodziną

18.00- śp. Piotr Czerwonka w 31 r. śm.

18.00- śp. Wojciech Konior z int. najbliższej rodziny

ŚRODA 28.08

7.00- śp. Andrzej Dyka  w 3 r. śm.

18.00- śp. Adam Sikora z int. sąsiadów

18.00- śp. Krzysztof Belczyk

18.00 – Dziękczynno- błagalna w 26 r. ślubu Lucyny i Ryszarda

CZWARTEK 29.08

7.00- śp. Stanisław Świniarski  w19 r. śm., i jego zm. rodziców i teściów

18.00- śp. Julianna Dyka z int.  brata Stanisława z rodziną

18.00- śp. Stanisław Przybyło w 10 r. śm., i Władysław Kowalski oraz Teresa Gucwa w 9 r. śm.

PIĄTEK 30.08

7.00- śp. Eugenia w 11 r. śm. , Michał i Jan Tajak

7.00- O szczęśliwą operację dla Danuty Czarneckiej

18.00- śp. Jan Kosiba  z int. kolegi Mariusza

18.00- śp. Józefa Hałgas w 9 r. śm. i Henryk Hałgas w 8 r. śm.

SOBOTA 31.08

7.00- śp. Paulina Bogusz z int. opiekunki Iwony

7.00- śp. Władysława Kaczor w 30 dniu po śm. int. od uczestników pogrzebu

18.00- śp. Ks. Prałat Józef Przybycień w 5 r. śm. i Ks. Zdzisław Przybycień

NIEDZIELA 1.09

6.30- śp. Eugenia i Czesław Barański i ich zm. rodziców i rodzeństwo

8.00- Za zm. z rodzin: Polak i Mołda

8.00- śp. Ludwik, Bronisława i Maria Hałgas

9.30- śp. Bronisława Więcek z okazji imienin

9.30- śp. Franciszek Belczyk w 63 r. śm., oraz Marianna i ich zm. dzieci

11.00- śp. Piotr Gliński i Wojciech Glista

11.00- śp. Dorota Nowak z int. cioci Stanisławy i Małgorzaty z Piotrkowa

12.30-śp. Natalia w 20 r. śm., i Jan Owczarz w 30 r. śm.

18.00- Za parafian