XXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 25 sierpnia 2018

1. W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. w intencji mieszkańców Skały i rejonu w kaplicy na Skale o godz. 17.00.

2. Pierwsze po wakacjach spotkanie Chóru parafialnego ARKA PANA w poniedziałek o godz. 19.00. Zapraszamy chórzystów oraz tych, którzy chcieliby się włączyć w to Boże dzieło i śpiewem chwalić Ukrzyżowaną Miłość.

2. Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela – patrona Parafii w czwartek.

3. Droga krzyżowa w intencji trzeźwości w piątek o godz. 17.30.

4. W tym roku odpust parafialny będziemy przeżywać w sam dzień Uroczystości Podwyższenia Krzyża 14 września w sobotę (tydzień po odpuście w gorlickiej Bazylice a dzień przed odpustem w Dębowcu). Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Pasterza diecezji rzeszowskiej w sobotę o godz. 11.00. Będzie to w tym roku jedyna Msza św. odpustowa. Będziemy się w tym czasie łączyć duchowo z uczestnikami akcji modlitewnej POLSKA POD KRZYŻEM, dla której bazą będzie wielka akcja modlitewna za Ojczyznę we Włocławku. Biskup Jan Wątroba cieszy się, że sanktuarium w Kobylance włączy się w to Boże dzieło, w pełni akceptuje nasz program i liczy, że Parafianie uformowani u stóp Krzyża dadzą tej części diecezji dobry przykład przez swój liczny udział.

5. Zapraszamy na III już jednodniową pielgrzymkę rowerową z Kobylanki na odpust do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.  Rozpoczęcie 15 września o godz. 8.00 z parkingu przy altankach. Do przejechania 20 km. w jedną stronę. Uczestnicy wezmą udział we Mszy św. o godz. 11.00. Powrót rowerami na grilla  w plebańskich altankach.

Zapisy bezpośrednio u ks. Albina – szefa pielgrzymki lub w zakrystii, w kancelarii, telefonicznie 504 995 634, e-mailowo kobylanka@saletyni.pl

Przy zapisach proszę podać rozmiar koszulki. Cena koszulki 35 zł.

Księża Misjonarze Saletyni