12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwiec 2019r.

1. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na inwestycje parafialne. Prace konserwatorskie przy kaplicy Skrzyńskich maja się rozpocząć 9 lipca.

2. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i w przeprowadzeniu VII SALETYŃSKIEGO SPOTKANIA DZIECI.

3. W ramach Oktawy Bożego Ciała będziemy codziennie podążali w procesji eucharystycznej wokół naszego kościoła po Mszy św. o godz. 18.00. W czwartek zakończenie Oktawy – błogosławieństwo dzieci, kwiatów i ziół.

4. Jutro w poniedziałek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – patrona naszej Parafii. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 18.00. Zachęcamy do zyskania łaski odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

5 . W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Droga krzyżowa w piątek o godz.. 17.30.

6. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka na świętopietrze.

Misjonarze Saletyni z Kobylanki