V NIEDZIELA WIELKANOCY – 19 maja 2019

Dziękuję za złożone dzisiaj na cele inwestycyjne ofiary.

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO MAJOWE – w każdy dzień maja o godz. 17.30.

2. W poniedziałek 19 rocznica Sakry Biskupiej – Ordynariusza rzeszowskiego Biskupa Jana.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH: środa 18.45. Temat: Modlitwa wiary – Abraham.

4. Ukazał się nowy numer KRZYŻA KOBYLAŃSKIEGO poświęcony wizytacji biskupa Jana a w nim relacja z wizytacji, sprawozdanie Proboszcza, kazanie Biskupa oraz wiele zdjęć. Cena 6 zł.

5. Zapraszamy już dzisiaj na majowy odpust w Sanktuarium, który odbędzie się w dniach od 7 do 10 czerwca b.r.  Program na plakatach. Sumie o godz. 11.00 w Uroczystość Zesłania ducha Św. przewodniczył będzie bp Andrzej Jeż – ordynariusz tarnowski.

5. Do 26 maja można dokonać zapisu dziecka z Parafii, z klas od I do VII Szkoły Podstawowej,  na VII SALETYŃSKIE  SPOTKANIE  DZIECI. Zapisu mają dokonywać ich rodzice w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej. Przy zapisie należy przedstawić pisemną zgodę rodzica na udział dziecka w spotkaniu (wzór zgody do odebrania w zakrystii) oraz ujścić opłatę w wysokości 80zł. (w tym pełne wyżywienie, pozostała suma to koszty organizacyjne imprezy).  Ministranci oraz dzieci ze scholi płacą 40 zł.

6. W dniu 13 lipca b.r. Koło Miłośników Ziemi Dominikowicko – Kobylańskiej organizuje IX Zjazd Środowiskowy, którego tematem będą: „Dzieje Ziemi Dominikowicko – Kobylańskiej na tle historii Polski” Jednodniowy Zjazd odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2019r. na Sali WDK w Dominikowicach. Uczestnikiem może być każda chętna i zainteresowana osoba. Koszt uczestnictwa: 80 zł. Wpłaty do 15 czerwca. Pozostałe informacje na tablicach ogłoszeniowych oraz na lokalnych stronach internetowych.

Misjonarze Saletyni