IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 12 maja 2019

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO MAJOWE – w każdy dzień maja o godz. 17.30.

Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Rozpoczynamy również BIAŁY TYDZIEŃ z udziałem dzieci, które dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 przystąpią do I Komunii. Do uczestnictwa w tym tygodniu w nabożeństwie majowym oraz we Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie Rodziny tych dzieci.

2. We wtorek wspominamy św. Macieja a w czwartek św. Andrzeja Bobolę.

3 . KATECHEZA DLA DOROSŁYCH: środa 18.45. Rozpoczynamy nowy cykl katechez o modlitwie.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej Nowenna do Pana Jezusa Ukrzyżowanego.

5. Nowy numer KRZYŻA KOBYLAŃSKIEGO ukaże się w sprzedaży za tydzień. Za opóźnienie odpowiada Redakcja Posłańca La Salette.

7. W przyszłą, trzecią niedziele miesiąca ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne. Pierwsza pracą jaką podejmiemy będzie odnowienie fryzu ceglanego nad wejściem do zakrystii oraz oczyszczenie herbu Skrzyńskich. Koszt tych prac wynosi 20 tys. zł..

8.Do 26 maja można dokonać zapisu dziecka z Parafii, z klas od I do VII Szkoły Podstawowej,  na VII SALETYŃSKIE  SPOTKANIE  DZIECI. Zapisu mają dokonywać ich rodzice w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej. Przy zapisie należy przedstawić pisemną zgodę rodzica na udział dziecka w spotkaniu (wzór zgody do odebrania w zakrystii) oraz ujścić opłatę w wysokości 80zł. (w tym pełne wyżywienie, pozostała suma to koszty organizacyjne imprezy).  Ministranci oraz dzieci ze scholi płacą 40 zł.

9. Sołtysi informują: II rata podatku oraz inne zobowiązania będą przyjmowane w Urzędach Sołeckich w dniach od 13 do 15 maja w godz. od 9.00 d0 13.00. Prośba o zabranie nakazów płatniczych.

10. W dniu 13 lipca b.r. Koło Miłośników Ziemi Dominikowicko – Kobylańskiej organizuje IX Zjazd Środowiskowy, którego tematem będą: „Dzieje Ziemi Dominikowicko – Kobylańskiej na tle historii Polski” Jednodniowy Zjazd odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2019r. na Sali WDK w Dominikowicach. Uczestnikiem może być każda chętna i zainteresowana osoba. Koszt uczestnictwa: 80 zł. Wpłaty do 15 czerwca. Pozostałe informacje na tablicach ogłoszeniowych oraz na lokalnych stronach internetowych.

Misjonarze Saletyni