6 stycznia 2019 – Uroczystość Objawienia Pańskiego

1.  Dzisiaj wyruszy orszak Trzech Króli o godz. 14.30 spod kaplicy w Dominikowicach.

Można przebrać się za postacie z jasełek oraz za świętych. Mile widziani uczestnicy w strojach ludowych.

2.  Na czas kolędy odwołana jest katecheza dla dorosłych.

3.  Po mszy, przy wyjściu z kościoła, można zabrać korony na orszak Trzech Króli.

4.  Jeżeli ktoś chciałby jeszcze uczestniczyć w wigilii Róż Różańcowych  (13 stycznia o godz. 15.00)  to prosimy zelatorki o zgłoszenie w zakrystii.

5. W tym tygodniu będziemy kontynuować wizytę duszpasterską według podanego niżej grafiku:

Poniedziałek, 7 stycznia 2019, od godz. 15:15
Ksiądz I od Olender Barbara K-22 do Osikowicz Zbigniew K-610
Ksiądz II od Knych Stanisława G-Zakole 7a do Duran Franciszek K-21/7
Ksiądz III od Fendryk Zenon G-Zielona 10 do Śliski Krzysztof G-Zielona 14A
Ksiądz IV od Polak Mariusz G-Zielona 15 do Rabiński Marcin  G-Zielona
Ksiądz V od Marszałek Zbigniew K-298 do Rutana Stanisław K-239
Wtorek,  8 stycznia 2019, od godz. 15:15
Ksiądz I od Prokop Aleksander K-296 do Przybycień Eugeniusz K-509
Ksiądz II od Kudłaty Wiesław K-517 do Konopka Jan K-535
Ksiądz III od Bajorek Mieczysław K-620 do Gubała Władysław K-584
Ksiądz IV od Knych Edward K-253 do Mosoń Jarosław K-244
Ksiądz V od Bernasiewicz Tomasz   K-406 do Kędzior Robert K-234
Środa, 9 stycznia 2019, od godz. 15:15
Ksiądz I od Wojewodzic Łucja    K-362 do Kurek Alicja K-299
Ksiądz II od Gorzkowicz Stanisław K-393 do Osikowicz Stanisław K-566
Ksiądz III od Tybor Józef K-541 do Kołecki Janusz K-403
Ksiądz IV od Świerz Jan K-518 do Ptak Marian K-369A
Ksiądz V od Woźniak Piotr K-706 do Woźniak Bogusław K-650
Czwartek, 10 stycznia 2019, od godz. 15:15
Ksiądz I od Wal Michał  K-487 do Romańczuk Karol K-482
Ksiądz II od Gomułka Ernest K-486 do Waląg Paweł K-639
Ksiądz III od Rak Robert K-467 do Tomalski Piotr K-607
Ksiądz IV od Grądalski Bartłomiej K-442 do Pabis Maria K-427
Ksiądz V od Hudzik Anna K-447 do Gomułka Kazimierz K-652
Piątek,  11 stycznia 2019, od godz. 15:15
Ksiądz I od Mazur Grzegorz K-645 do Kościelniak Honorata K-173
Ksiądz II od Mazur Szczepan K-641 do Mituś Zofia K-189
Ksiądz III od Zieliński Leszek K-175 do Świerz Jerzy K-434
Ksiądz IV od Zieliński Karol D-34 do Wszołek Michał D-443
Ksiądz V od Wal Jan    D-38 do Pierzchała Aldona D-9
Sobota, 12 stycznia 2019, od godz. 9:00
Ksiądz I od Przybycień Stanisław   K-233 do Skórski Piotr K-210
Ksiądz II od Sopala Stanisław K-534 do Rządca Jacek  K-209
Ksiądz III od Grądalski Wacław D-24A do Przybyłowicz Tomasz  K-165
Ksiądz IV od Duda Czesław D-209 do Karp Czesław D-405
Ksiądz V od Szufnara Zygmunt D-432 do Przybyłowicz Edward D-44

Misjonarze Saletyni z Kobylanki