INTENCJE MSZALNE OD 30.12.2018 DO 06.01.2019

NIEDZIELA 30.12

6.30-  śp. Eugeniusz Woźniak i jego zm. rodzice

8.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. w rodzinie

9.30 – śp. Zofia Stępień z int. rodzin Gubała i Tempiński

9.30 –śp. Maria 18 r. śm. , Jan i Franciszek Piotrowscy

11.00- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Jadwiga Gruszczyńska z int. koleżanki Teresy z rodziną

12.30- Za parafian

18.00- śp. Jan Piotrowski w 4 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 31.12

7.00- śp. Mieczysław Ślusarz

7.00- śp. Roman Przybyłowicz 23 r. śm. i zm. z rodziny

16.00- Dziękczynna

16.00- śp. Maria Szurek z int. chóru Arka

16.00- śp. Jan Żychowski z int. sasiadów

16.00- śp. Helena Szura 5 r. śm.

WTOREK 1.01.2019

6.30- śp. Helena Gaber z int. syna Krzysztofa z rodziną

8.00- śp. Eugenia i Czesław Barańscy

9.30- za parafian

9.30- Do Pana Jezusa Ukrzyżowanego w 80 urodziny Czesławy z prośbą o Boże bł.

11.00- śp. Mieczysław Tomalski z okazji imienin

12.30- śp. Wiesław Śliwa z int. córki Krystyny

18.00- śp. Anna Rabińska z int. wnuków Michała, Marceliny i Miłosza

ŚRODA 2.01

7.00- śp. Jan Kosiba z int. brata z rodziną

7.00- śp. Jan Bajorek z int. siostry z rodziną

18.00- śp. Marianna Ryba z int. córki Alicji z mężem

CZWARTEK 3.01

7.00- śp. Jan Rybczyk z int. kolegów i koleżanek ze Szk. Pod. w Siarach

7.00-  śp. Julia, Władysław i Tadeusz Karp

7.00- śp. Jan w r. śm. i Emilia Tokarscy

18.00- śp. Genowefa  Motyka w dniu imienin i za zm. męża i rodziców

PIĄTEK 4.01

7.00- śp. Michał Przybycień z int. Michaliny Przybycień

7.00- Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o zdrowie dla dziecka i rodziców

18.00- śp. Aleksander w 27. r. śm. i Helena Szurek

SOBOTA 5.01

7.00- śp. Eugeniusz Jasiczek i Marian Klara

7.00- śp. Edward Fejklowicz w dniu imienin z int. dzieci

7.00-  śp. Leon w r. śm., i Emilia Grądalscy

18.00- śp. Jan Żychowski z int. sąsiadów

18.00- Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Teresy i Eligiusza z prośbą o Boże bł., z int. dzieci / Ks. Wacław/

NIEDZIELA 6.01

6.30- śp. Wiktoria i Franciszek Osikowicz i zm. rodzeństwo

8.00- śp. Anna Bajorek z int. syna Edwarda z żoną

9.30- śp. Zofia Stępień z int. rodziny Mrukowiczów

9.30- śp. Maria, Bronisława, i Ludwik Hałgas

11.00- śp. Barbara i Mieczysław Puścizna

11.00- śp. Helena i Mieczysław Rudzki w 16 r. śm.

12.30- śp. Fryderyk w 9 r. śm. i Jerzy Szufnara

16.00- za parafian