TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU – 16 grudnia 2018r.

1. Msza św. roratnia o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej Nowenna do Dzieciątka Jezus.

2. Z racji wyjazdów księży na spowiedzi w dekanacie oraz przedświątecznych zajęć kancelaria parafialna w tygodniu będzie nieczynna .

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH – środa godz. 19.00 na plebanii.
TEMAT: Sakrament Chrztu fundamentem życia chrześcijańskiego

4.Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas III gimnazjalnych w czwartek o godz. 18.00. Kandydaci biorą udział w roratach a następnie w spotkaniu.

5. Nowenny do Pana Jezusa Ukrzyżowanego z racji trwającej nowenny do Dzięciątka Jezus nie będzie.

6. Odwiedziny chorych w sobotę 22 grudnia od godz. 9.00.. Zapisy w zakrystii.

7. Młodzież proszę o pomoc w ubieraniu choinek – sobota godz. 13.00. Chętnych proszę o wcześniejsze zgłoszenie się do ks. Zbigniewa.

8. Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny. Robiących zakupy zachęcamy do dzielenia się zakupionymi produktami i pozostawienie ich w sklepie w specjalnych koszach.

9. Wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy 28 grudnia.

10. ORSZAK TRZECH KRÓLI wyrusza tradycyjnie 6 stycznia o godz. 14.30 spod Kaplicy w Dominikowicach. Temat tegorocznego orszaku sa słowa św. Jana Pawła II: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze tej ziemi”. Można przebrać się za postacie z jasełek oraz za świętych. Mile widziani uczestnicy w strojach ludowych.

11. Spotkanie opłatkowe Róż Żywego Różańca w niedzielę 13 stycznia o godz. 15.00. w Domu Kultury w Dominikowicach. Zelatorki przekaż Proboszczowi listy uczestników do 30 grudnia. Cen uczestnictwa 20 zł..

12. Dziękujemy za zebrane dzisiaj fundusze, które przeznaczone będą na spłatę należności dla kurii diecezjalnej i zakonnej.

Misjonarze Saletyni z Kobylanki

Na Pasterkę do Sanktuarium zapraszamy wszystkich Parafian, Pielgrzymów Gości w poniedziałek 24 grudnia o godz. 24.00.

Msza św. dla starszych w Dominikowicach w poniedziałek 24 grudnia o godz 22.00. W Dominikowicach Msze św. w pierwszy i w drugi dzień Świąt o godz. 8.00.

W Boże Narodzenie, w Sanktuarium nie ma Mszy św. o godz. 18.00. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Msze Święte według porządku niedzielnego.