XIV NIEDZIELA – 8 VII

1. Ks. Paweł Raczyński MS – kustosz Sanktuarium w Dębowcu zaprasza na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette w terminie od 6 do 16 sierpnia 2018 roku. Koszt 490 euro plus 570 zł. Szczegółowy program na stronie internetowej sanktuarium.saletyni.pl lub telefonicznie u kustosza 797 002 017.

2. Dziękuję za czerwcowe ofiary w wysokości 10 tys. na inwestycje w Parafii. Zbiórka na pozostałe inwestycje w Parafii z przyszłą trzecią niedzielę miesiąca. Do spłaty pozostało: sprzęt nagłaśniający oraz zaległości z półrocza na rzecz Kurii Diecezjalnej i Zakonnej.

3. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „ KRZYŻA KOBYLAŃSKIEGO”. Numer bogato ilustrowany zdjęciami grup dzieci i młodzieży, którzy w tym roku przystąpili do I Komunii św. oraz do Sakramentu Bierzmowania. W piśmie znajdziecie również relację z Odpustu, z Bożego Ciała, ze Spotkania Dzieci oraz z innych parafialnych wydarzeń. Na uwagę zasługuje wywiad z panią doktor Eweliną z Dominikowic. Redakcja przypomina również o jubileuszu 125 lat istnienia jednej z parafialnych kaplic.

4.Na tablicy ogłoszeń pojawił się aktualny wykaz intencji pogrzebowych. Jest on również do odebrania przez rodziny zmarłych w zakrystii.

5.Wciąż aktualne jest przynaglenie do segregowania śmieci. W odpadach zielonych nie mogą się znaleźć szkła i plastiki.

Księża Misjonarze Saletyni