IX NIEDZIELA – 3.06.

1. Dzisiaj przeżywamy ustanowiony kilka lat temu w Kościele w Polsce Dzień Dziękczynienia. Dziękujemy Bożej Opatrzności za opiekę nad naszym narodem.

2. W czerwcu oddajemy cześć Bożemu Sercu podczas nabożeństwa z litanią po Mszy św. o godz. 18.00. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek. Do tego dnia litania śpiewana będzie podczas procesji eucharystycznej.

3.Katecheza dla dorosłych w środę o 18.45.

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu będziemy modlić się o uświęcenie kapłanów. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W piątek o godz. 16.00 rozpoczynamy VI Saletyńskie Spotkanie Dzieci. Proszę o modlitwę w tej intencji. Chęć udziału zgłosiło 1600 dzieci. W tym z naszej Parafii weźmie udział 97 dzieci. Spotkanie naszej grupy dzieci z opiekunami w piątek o godz. 15.15 przed ołtarzem polowym.

6. Ciasta dla opiekunów proszę przynosić w czwartek i w piątek od godz. 7.00 do godz. 20.00.

7. W związku ze Spotkaniem kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.

8. W sobotę będziemy wspominać Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, niepodzielnie zjednoczone z Sercem Jej Syna.

9. Przy kościele rodzice dzieci z Zespołu dziecięcego TURBO ANIOŁY rozprowadzają paczki z domowymi ciastami. Dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na nagranie płyty.
Prosimy o wsparcie finansowe Zespołu, które działając dopiero półtora roku stał się chlubą naszej Parafii.

Misjonarze Saletyni z Kobylanki