contact
kobylanka@saletyni.pl | tel.: 18 353 16 85

Wspólnota zakonna

rgierek

ks. Roman Gierek MS

superior i proboszcz
kustosz sanktuarium

– pierwsza profesja zakonna – 08.09.1985 r.
– święcenia kapłańskie – 18.05.1991 r.
– w Kobylance od 1991 r. do 1992 r. i od 2014 r.

tel. (18) 353 16 85 wew. 22

 

 

ks. Piotr Komisarz MS

zastępca superiora
ekonom domowy
katecheta w Dominikowicach

– pierwsza profesja zakonna – 08.09.1997 r.
– święcenia kapłańskie – 09.06.2001 r.
– w Kobylance od 2009 r.

tel. (18) 353 16 85

 

bseruga

ks. Bartosz Seruga MS

katecheta w Kobylance

– pierwsza profesja zakonna – 08.09.2005 r.
– święcenia kapłańskie – 15.05.2010 r.
– w Kobylance od 2015 r.

tel. (18) 353 16 85

 

jgierlak

ks. Jan Gierlak MS

posługa duszpasterska

– pierwsza profesja zakonna – 08.09.1986 r.
– święcenia kapłańskie – 16.05.1992 r.
– w Kobylance od 2016 r.

tel. (18) 353 16 85 wew. 24

 

 

ks. Lesław Podsiadło MS

posługa duszpasterska

– pierwsza profesja zakonna – 08.09.1979 r.
– święcenia kapłańskie – 19.05.1985 r.
– w Kobylance od 2004 r. do 2009 r. i od 2013 r.

tel. (18) 353 16 85 wew. 26

 

ztokarz

ks. Zygmunt Tokarz MS

rekolekcjonista
posługa duszpasterska

– pierwsza profesja zakonna – 08.09.1985 r.
– święcenia kapłańskie – 18.05.1991 r.
– w Kobylance od 2014 r.

tel. (18) 353 16 85