contact
kobylanka@saletyni.pl | tel.: 18 353 16 85

Aktualności

INTENCJE 12-19.08

NIEDZIELA 12.08
6.30- śp. Rafał Ligęza z int. rodziny Szpyrków z Klęczan
8.00- śp. Stanisław Ligęza 11 r. śm. i śp. Rafał Ligęza
8.00- śp. Tomasz Walczyk 45 r. śm. i jego zm. rodzice
9.30- śp. Janina 8 r. śm., i Władysław Woźniak oraz Jan Owczarz
9.30- Dziękczynna do Pana Jezusa Ukrzyżowanego w 25 r. ślubu z prośba o dalsze Boże bł.
11.00- Dziękczynna w 9 r. ślubu Wioletty i Sławomira i 2 r. ślubu Anny i Mirosława z prośbą o Boże bł.
12.30- śp. Władysław Hałgas i zm. z rodziny
18.00- śp. Helena i Leon Jarolim i Jerzy Puchajda
PONIEDZIAŁEK 13.08
7.00- Dziękczynna w 80 r. urodzin Marii z prośbą o Boże bł., i zdrowie
18.00- śp. Maria Bulińska i jej zm. ojca, brata i teściów
18.00- śp. Wacław Bajorek
WTOREK 14.08
7.00- śp. Barbara Siewiera
18.00-Dziękczynna w 3 r. ślubu Weroniki i Adama z prośba o Boże bł. w rodzinie
18.00-rez.
ŚRODA 15.08
6.30- śp. Karol Grądalski 7 r. śm., i jego zm. rodziców
8.00- śp. Maria Fejklowicz z okazji imienin z int. dzieci
9.30- śp. Józefa Szurek z int. koleżanek z KGW Dominikowice
11.00- śp. Jadwiga Gruszczyńska z int. koleżanek i kolegów z klasy ze SP
12.30 – śp. Stanisław Czech 56 r. śm. i jego zm. rodziców
15.00 – Msza św. dziękczynna – Dożynki Gminne
18.00- śp. Maria, Jadwiga, Władysław, Ryszard, Depczyńscy
CZWARTEK 16.08
7.00- śp. Katarzyna Gryzik
18.00- śp. Józefa Wrona w 8 r. śm. z int. wnuków
18.00- śp. Anna w 22 r. śm., Jan , Kazimierz i Grażyna Potyrała
PIĄTEK 17.08
7.00- śp. Jakub Krupczak w 45 rocz. śmierci i śp. Marta Krupczak
18.00- śp. Franciszek Bara w 37 r. śm., i jego zm. rodziców i rodzeństwo
18.00- śp. Janina i Władysław Lepak, śp. Krystyna i Stanisław Mierzwa
SOBOTA 18.08
7.00- śp. Janina Smołkowicz z int. syna Stanisława
18.00- śp. Józefa Hałgas w 8 rocz. śmierci, śp. Henryk Hałgas w 7 rocz. śmierci.
NIEDZIELA 19.08
6.30- Dziękczynna za wszelkie dobro z prośba o potrzebne łaski w rodzinie oraz szczęśliwa podróż dla córki z rodziną i opiekę Pana Jezusa Ukrzyż.
8.00- śp. Bolesław Grądalski w dniu Imienin
9.30- śp. Helena Świątkowska i jej zm. rodzice i rodzeństwo
9.30- śp. Andrzej Kamiński 31 r. śm., i zm. z rodziny
11.00- śp. Piotr Gliński, śp. Wojciech Glista
12.30- śp. Adam Sikora z int. córki z rodziną
18.00- śp. Genowefa Kozik 22 r. śm., śp. Helena Szufnara

Inne wpisy

FaceBook