contact
kobylanka@saletyni.pl | tel.: 18 353 16 85

Aktualności

INTENCJE MSZALNE OD 1.04 DO 8.04 2018

WIELKANOC 1.04
6.30 – śp. Celina Rogulska 1/30
8.00- śp. Maria Mytych z int. córki Gieni z mężem
9.30 – śp. Rafał i za zm. z rodziny Walów
11.00- śp. Roman Moskal i Stanisław Szymczyk
12.30- śp. Kazimierz Belczyk
12.30 – śp. Maria Szurek w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu
Poniedziałek 2.04
6.30- śp. Karol Padoł z int. Władysławy Gąsiorek
8.00- śp. Janina Pabis 26 r.śm. i Jej zm. teściów Heleny i Franciszka
9.30- śp. Henryk Pańszczyk i zm. z rodziny Podolskich i Pańszczyków
9.30- śp. Helena 17 r. śm. i Aleksander Szurek
11.00- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodziców i rodzeństwo
11.00- W intencji dzieci o zdrowie i bł. Boże
12.30 – śp. Anna Bieryt 11 r. śm.
12.30 – śp. Leokadia, Maria, śp. Józef Mrukowicz, śp. Maria i Ludwik Kurek
18.00- śp. Celina Rogulska 2/30
Wtorek 3.04
7.00- śp. Eugeniusz Jasiczek z int. chrześnicy Haliny z rodziną
7.00- śp. Celina Rogulska 3/30
18.00- śp. Władysław Stepień z int. córki Alicji z rodziną
18.00- śp. Maria, Franciszek, Kazimierz Jurusik
18.00-Dziękczynna w 80 r. urodzin Barbary z prośbą o zdrowie i Boże bł.

Środa 4.04
7.00- śp. Wiktoria Urzędowska z int. sąsiadów
7.00- śp. Waldemar Silniewicz 18 r. śm.
18.00- śp. Celina Rogulska 4/30
18.00- śp. Danuta 12 r.śm. i Mieczysław Sasak
18.00- śp. Stanisław Szydłowski 2 r. śm.
Czwartek 5.04
7.00- śp. Eugeniusz Jasiczek z int. rodzin Augustyn, Duda, Zawisza
7.00- sp. Celina Rogulska 5/30
18.00- śp. Franciszek Czocher z int. siostrzenicy Marii z rodziną
18.00- śp. Natalia 6 r. śm., Aleksander 10 r. śm., i Władysław Gąsiorek
18.00- śp. Emilia 1 r. śm., i Leon Gradalski
Piątek 6.04
7.00- śp. Celina Rogulska 6/30
7.00- śp. Jan Żychowski w 30 dniu po śm., od uczestników pogrzebu
18.00- śp. Jan Przybycień i Jego zm. rodziców i teściów
18.00- śp. Anna Możuchin z int. koleżanek i kolegów dzieci z kl. VI i klas II gimnazjum wraz z wychowawcami
18.00- śp. Grzegorz Moskal w 7 r. śm.
Sobota 7.04
7.00- śp. Celina Rogulska 7/30
7.00 – śp. Julia, Mieczysław, Ludwik Leszczyński
18.00- sp. Maria, Andrzej Karp
18.00- śp. Jan Kumorkiewicz 6 r. śm., i jego zm. rodziców

Niedziela 8.04
6.30 – śp. Łukasz Stawarski z int. brata Rafała i bratowej Eweliny
8.00- śp. Stanisław Mołda z int. koleżanek żony ze stowarzyszenia kobiet
9.30- śp. Celina Rogulska 8/30
9.30- śp. Tomasz Górski
9.30 – O zdrowie i Boże bł. dla członkiń Róży M. B. Gietrzwałskiej im życie wieczne dla zmarłych z róży
11.00- śp. Jadwiga Gruszczyńska z int. Oli i Dominika
12.30- śp. Kasper Szurek z int. sąsiadów
15.00- O uzdrowienie
18.00- śp. Izabela Woźniak z int. córki Grażyny z rodziną

Inne wpisy

FaceBook