contact
kobylanka@saletyni.pl | tel.: 18 353 16 85

Aktualności

INTENCJE 18-25.02.2018

NIEDZIELA 18.02
6.30- za parafian
8.00- śp. Maria i Władysław Krupka, śp. Anna i Michał Obrzut
9.30- śp. Józef 28 r.śm. Helena Szurek
9.30 – śp. Józef Przybyłowicz 9 r.śm., śp. Emilia i Urszula
11.00- śp. Stanisław Bogdan 11 r.śm. i Jego zm. siostry i rodzice
11.00- Dziękczynna w 20 r. ślubu Joanny i Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie
12.30- śp. Stanisław Szurek 20 r.śm.
16.00- O nawrócenie ojca i syna
PONIEDZIAŁEK 19.02
7.00- śp. Franciszek Czachor z int. rodziny Marii Tapek i rodziny Połeć
7.00- O zdrowie i Boże bł. w rodzinie Stanisławy i Jana Gruca
18.00- śp. Janina Hałgas z int. córki Haliny
18.00- śp. Stanisława i Ludwik Janus
WTOREK 20.02
7.00- śp. Maria Mytych z int. wnuczki Hanki z rodziną
7.00- śp. Maria i Józef Janus
18.00- śp. Anna Możuchin z int. siostry z rodziną
18.00- W intencji Bogu wiadomej
ŚRODA 21.02
7.00- śp. Maria Stępień z int. sąsiadów Puścizna i Syc
7.00- rez.
18.00- śp. Wiktoria Urzędowska z int. rodziny Mrukowicz z dziećmi
18.00- śp. Eleonora Kruziel, śp. Eleonora Bączalska i śp. Wiktoria Bara

CZWARTEK 22.02
7.00- śp. Wiktor Brach swata Jana z córką Ewą
18.00- śp. Franciszek Belczyk z int. żony
18.00- śp. Józef 36 r. śm. , Natalia i Roman Klara
18.00- śp. Leopold Osikowicz 5 r.śm. i Jego zm. rodziców, braci i teściow
PIĄTEK 23.02
7.00- śp. Stanisław Mołda z int. koleżanek i kolegów córki Weroniki z Zespołu Szkół w Kobylance
7.00- śp. Helena i Józef Prokop
18.00- śp. Aleksander Belczyk z int. wnuczki Jaulii
18.00- śp. Maria Radzik
SOBOTA 24.02
7.00- śp. Michał Przybycień z int. córek i synów z rodzinami
7.00- śp. Marianna Ryba w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu
18.00- śp. Anna Pabisińska z int. Krystyny z rodziną
18.00- śp. Bronisława 3 r. śm. Paweł Więcek
18.00- śp. Eugeniusz Karp 8 r. śm.
NIEDZIELA 25.02
6.30- śp. Czesław Przybycień z int. syna Roberta z rodziną
8.00- śp. Jan Jasiński 6 r. śm.
8.00- Dziękczynna za 70 lat życia z prośbą o Boże bł. dla Kazimierza z int. żony i córki
9.30- śp. Maria Smaga 7 r.śm. i jej mąż Franciszek
9.30- śp. Tadeusz Boczoń, śp. Stanisława i Antoni Drewniak
11.00- śp. Stanisław 19 r.śm. i Julia Szura, śp. Ryszard Kamiński
12.30- śp. Roman Belczyk 11 r.śm. i jego zm. rodziców
16.00- za parafian

Inne wpisy

FaceBook