contact
kobylanka@saletyni.pl | tel.: 18 353 16 85

Aktualności

INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU 29 X-5XI

Niedziela – 29 października
6.30 śp. Michał Tajak w 40 rocz. śmierci i śp. Eugenia i Jan Tajak;
8.00 śp. Tadeusz Buliński z okazji Imienin;
9.30 śp. Emilia Tokarska w 3 rocz. śmierci i sp. Jan Tokarski;
9.30 śp. Antoni Pelc i jego zmarli rodzice;
11.00 Tadeusz i Stanisława Kuliś;
11.00 śp. Stefania Wal;
12.30 śp. Tadeusz i Eleonora Kędzior i ich zmarli rodzice;
18.00 śp. Kazimierz Mazurz int. żony;

Poniedziałek 30 października
7.00 śp. Bogusława Klara z int. chrześniaka Grzegorza z rodziną;
7.00 śp. Janina Smołkowicz w 30 dniu po śmierci
18.00 w int. Jana w 18 rocz. urodzin z prośbą o dobre wybory;
18.00 śp. Roman Moskal w 32 rocz. śmierci i Jego zmarłych rodziców;
18.00 śp. Andrzej Dykas z int. córki Katarzyny z rodziną;
18.00 śp. Wanda w 12 rocz. śmierci i śp. Franciszek Kosiba

Wtorek 31 października
7.00 śp. Genowefa Michniak z int. pracowników FOREST w Gorlicach
18.00 w int. Jessiki w 40 rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo;
18.00 za zmarłych z rodziny Sarnowskich;
18.00 śp. Marcin Szydłowski z int. rodziny Buś;
18.00 śp. Józef Smołkowicz (6 rocz. śmierci), śp. Janina Smołkowicz, śp. Łukasz Rogulski
Środa 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych
6.30 wynagradzająca Jezusowi Ukrzyżowanemu za całe życie
8.00 śp. Michalina Mrozek (4 rocz. śmierci)i śp. Kazimierz Mrozek;
11.00 za zmarłych Parafian
11.00 śp. Józefa (11. rocz. śmierci), śp. Zygmunt Przybycień (14 rocz. śmierci) z int. córki Zofii;
11.00 śp. Rafał Wal i zmarli z rodziny;
14.00 śp. Katarzyna i Józef Żyrkowski, śp. Jan Konieczny, śp. Alicja Dyczko, śp. Anastazja Dyczko;

Czwartek 2 listopada- wspomnienie wszystkich zmarłych
7.00 Marii i Kazimierza Waląg;
9.00 śp. Tadeusz Buliński, sp. Roman Klara i ich zmarłych rodziców
9.00 śp. Rafał Ligęza
16.30 śp. Bronisław w 42 rocz. śmierci, śp. Józef Hałgas i ich zmarli rodzice;
16.30 śp. Marian Woźniak w 6 rocz. śmierci;
18.00 śp. śp. Józef Zając z int. kuzynki Dużyńskiej z mężem z Jasła;

Piątek 3 listopada
7.00 śp. Marcin Szydłowski z int. rodziny Wantuch i Woś;
12.00 w int. chorych z parafii;
18.00 śp. Leokadia, śp. Maria i Józef i Mrukowicz, śp. Maria i Ludwik Kurek;
18.00 śp. Andrzej Dykas z int. sąsiadów Prokop;
18.00 śp. Józefa i Władysław Czajka;
18.00 śp. Maria i Eugeniusz Kozłowski i ich zmarłę dzieci i wnuki;
18.00 śp. Maria Stępień od syna Adama z rodziną;

Sobota 4 listopada
7.00 śp. Genowefa Michniak z int. sąsiadów Joanny i Pawła Waląg;
7.00 śp. Kazimierz Mazur w 30 dniu po śmierci;
18.00 śp. Bogusława Klara z int. chrześnicy Anny;
18.00 śp. Józef i Maria Mrukowicz i ich zmarłych rodziców;
18.00 śp. Karol Przybyłowicz w 7 rocz. śmierci;
18.00 śp. Genowefa w 9 rocz. śmierci i śp. Antoni Krupczak, śp. Zygmunt Kozłowski;

Niedziela 5 listopada
6.30 śp. Kazimierz Mazur z int. żony;
8.00 śp. Maria Hajduk, śp. Helena Lewińska i zmarli z rodziny;
9.30 śp. Jan i Helena Gucwa i zmarli z rodziny;
9.30 śp. Helena Świątkowska w 6 rocz. śmierci, jej zmarli rodzice i rodzeństwo;
9.30 w int. Renaty w 40 rocz. urodzin i imienin – dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo z int. rodziców
11.00 śp. Józef i Helena Szurek, śp. Katarzyna i Władysław Barszcz;
11.00 śp. Maria Kędzior i jej zmarli rodzice;
12.30 za zmarłych z rodziny Pasternaków;
12.30 chrzest: Kaja Helena Rojek;
15.00 w int. o uzdrowienie chorych;
18.00 śp. Maria i śp. Zygmunt Kosiba;

Inne wpisy

FaceBook