contact
kobylanka@saletyni.pl | tel.: 18 353 16 85

Aktualności

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 27 sierpnia 2017

1. W związku z wichurami i nawałnicami, które dotknęły wiele rejonów północnej Polski, powodując ogromne zniszczenia i szkody Biskup rzeszowski wezwał trzy dni temu do przeprowadzenia dzisiaj we wszystkich parafiach po każdej Mszy św. zbiórki do puszek na pomoc poszkodowanym wskutek tej klęski żywiołowej.

Spotkanie chóru ARKA w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed każdą Mszą św. W piątek Msza św. w intencji starszych i chorych o godz. 12.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Droga krzyżowa o godz. 17.30.. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych.

3. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7.00 chcemy wynagradzać wszelkie zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu podczas pierwszosobotniego nabożeństwa.

4.Również w sobotę 2 września kolejna rocznica śmierci św. Jana Pawła II i nowenna do świętego, którą odprawimy po Mszy św. wieczornej.

5. Ze względu na przeniesienie rozpoczęcia roku szkolnego z 1 na 4 września, Msza św. na rozpoczęcie roku dla Szkoły Podstawowej w Kobylance będzie miała miejsce w poniedziałek 4 września o godz. 8.00 , a dla Szkoły Podstawowej w kaplicy, w Dominikowicach również w poniedziałek 4 września o godz. 8.30.

Poświęcenie tornistrów Pierwszoklasistów i błogosławieństwo Uczniów z klas pierwszych w niedzielę 3 września na Mszy św. o godz. 11.00.

6.Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w niedzielę 3 września o godz. 15.00. Zapraszamy.

7.ŚWIĘTO ULICY – 3 września w niedzielę na plenerową wystawę prac lokalnych twórców oraz na występy dzieci młodzieży zaprasza Dom Kultury w Kobylance oraz stowarzyszenie Persiina. Program na tablicach ogłoszeń. My zapraszamy szczególnie na godz. 19.00 na ołtarz polowy, na którym odbędzie się koncert scholi dziecięcej TURBO ANIOŁY.

Spotkanie scholi w sobotę o godz. 10.00.

8. Proszę o zapoznanie się z informacjami na temat strony internetowej cmentarza oraz przeprowadzanej inwentaryzacji oraz o wypełnienie deklaracji, która znajduje się na stronie WWW.mogily.pl/kobylanka

Księża Misjonarze Saletyni z Kobylanki

Inne wpisy

FaceBook