contact
kobylanka@saletyni.pl | tel.: 18 353 16 85

Aktualności

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE – 6 sierpnia 2017

1. Dziękujemy za ofiary na rzecz saletyńskiej misji na Ukrainie.

2. Z racji wspomnienia św. Dominika we wtorek odpust w kaplicy, w Dominikowicach.. Msza św. odpustowa w intencji mieszkańców Dominikowic i fundatorów Domu Parafialnego im. Św. Jana Pawła II i kaplicy pod wezwaniem św. Dominika – we wtorek o godz. 8.00.

3. W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.

4. W piątek o godz. 17.30 droga krzyżowa w intencji trzeźwości.

5. Prosimy o kwiaty z domowych ogrodów do przystrojenia ołtarzy. Już w najbliższą sobotę wieczorem będziemy dekorować kościół na niedzielę oraz na uroczystość Wniebowzięcia NMP. Najlepiej więc przynieść kwiaty dla Matki Bożej w piątek lub w sobotę. W razie większej ilości zapewniamy transport.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Jutro rozpoczynają się w Parafii warsztaty muzyczne dla scholi dziecięcej. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci ze scholi dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy na koncert scholi, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę po Mszy św. wieczornej.

8. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbędzie się dnia 23.08 o godz. 13.00. Jej celem jest znalezienie środków finansowych na zakup inkubatorów do szpitala na wybrzeżu kości Słoniowej.

Księża Misjonarze Saletyni z Kobylanki

Inne wpisy

FaceBook